Jaga:     
Pere ja Kodu

PÄRIS ABIELU: õnnelik ja tüdinud samal päeval!

Abielu on üheaegselt imedemaa, kus sa näed oma partnerit hoidmas oma armast vastsündinud beebit, ja igapäevaelu, kus vihastad puldi kadumise peale, kuna kuskil on peidus sügavam põhjus.

See on üheaegselt imeline tunne ja suur töö.

See on ühepalju lõbus ja tavaline.

Abielus kuuled sa ühepalju lauset "Sa oled maailma kauneim naine!" ning lauset "Kas need on jälle sinu juuksed, mis äravoolu ummistasid?"

Abielus ütled sa ühepalju lauset "Aitäh, et aitasid mul puhtaid pesusid kokku panna" ning lauset "Ma ei saa aru, miks sa ei võiks kapiuksi enda järel sulgeda, kui oled lõpetanud?!".

Abielus ütled sa ühe päeva jooksul "Mul on nii hea meel, et sa oled mu kõrval, ma ei suudaks seda üksinda teha" ja "Kas sa palun lõpetaksid matsutamise, see ajab mu hulluks!".

Abielu on üheaegselt mõtlemine "Läheme ilma lasteta. Lihtsalt meie kaks!" ja samaaegselt "Kas sa tõesti arvad, et me peaksime ilma lasteta minema? Teeme seda parem paari aasta pärast..".

Õhtul, laste uneajal võite te mõlemad olla lõputult õnnelikud ja vaadata teineteisele armunud pilguga otsa. Aga järgmisel õhtul võite te mõlemad olla rampväsinud ja vihased hullumeelsest päevast.

Te võite ühise kahekesi veedetud õhtusöögi eel olla väga ootusärevil ja õnnelikud, kuid võite olla ka üdini pinges ja väsinud, kuna teil pole aega end korralikult sättida.

Abielu on üheaegselt see, kui kuuled teda ütlemas "Sa oled imeline, ma ei kujuta ette, kuidas sa seda kõike suudad" ning järgmisel hetkel "Kuidas su auto küll koguaeg nii segamini saab olla?!".

See, kui saadad talle selle ühe pilgu, mil ootad temalt midagi maagilist. Ja see teine pilk, mida ta juba teab, et parem on hoida eemale.

Abielu on ühepalju lõbus ja raske töö. Aga see on alati üdini täis armastust.

Loe ka neid lugusid