Jaga:     
Uudised

Jaagup Kreem: „Pere ja kodu on inimese varjupaik.“

"Ma olen inimene, kes ei taha pingeid ega jamasid, mis ei tähenda, et minu abielus või suhetes ei oleks olnud keerulisemaid aegu. Igas kooselus on erinevaid aegu, aga nii mina kui minu abikaasa sobime omavahel," räägib Jaagup Kreem (45) ajakirjas Kroonika.

"Pere ja kodu on inimese varjupaik ja kui ongi mingi kana kuskil kitkuda, lülitan ma telefoni välja ja ootan, kuni kehvem aeg üle läheb. Igasugu suhete värgi jaoks olen ma liiga laisk. Ma ei viitsi neid endale kaela tõmmata. Ma lähen siis stressi ja ma ei taha tülitseda ei oma tuttavate, sõprade ega bändiliikmetega, perekonnast rääkimata. See on mulle vastunäidustatud. Palju mõnusam on elada, kui su ümber on inimesed, kes sind armastavad ja keda ise armastad. Armastus on kõige suurem jõud maailmas üldse ja kui su ümber on need inimesed, kes on, oled võitmatu. Nii lähed ka läbi halli kivi, kui elu nõuab," jagab Jaagup.

"Minu ja Krissu kollane maja ühendab inimesi. Mu kodu on sõprade varjupaik, kuhu kedagi ei kutsuta. Nad tulevad ise, sest teavad, et minu juurest saab alati tuge – süüa, öömaja ja klaasikese šampust või viskit, kui olukord seda nõuab. Igal pühapäeval saab sauna. Minu inimesed, ja neid on palju, saavad minu juurest ikka abi."

Toimetas Kerttu Jänese 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu

Loe ka neid lugusid