Jaga:     
Beebi

5 IDEED, KUIDAS MINISÜNNIPÄEVA JÄÄDVUSTADA

Laste minisünnipäevade tähistamine on trend, millest sotsiaalmeedia kihab. Beebid arenevad nii ruttu, et paljude vanemate meelest võiks austada iga päeva, mil laps saab kuu võrra vanemaks. Kuidas aga lapse minisünnipäevad eriliseks muuta? Mil moel neid tähtsaid päevi jäädvustada ning kuidas ja kellega tähistada?

1. Ema-lapse pilt iga kuu samal taustal. Esimesel pildil laps ema kõhus, viimasel pildil 11kuune ehk viimane minisünna. Hea võimalus näha lapse igakuist arengut.

2. Lapse pildistamine õhupallidega: 1. kuu sünnipäeval üks õhupall, viimasel 11 õhupalli.

3. Hea võimalus lapse kasvu jälgida on pildistada teda mõne objektiga: kas siis ühe ja sama karu kõrval või näiteks korvis, kus ühekuune beebi on väga väike, kuid kuhu 11kuune vaevu ära mahub.

4. Üks vimkaga idee on pildistada last igal minisünnipäeval ühe ja sama beebi­bodiga. Kui vastsündinu seljas on bodi äärmiselt suur, siis 11kuusel lapsel on näiteks käised küünarnukini ning jalad alt trukkide vahelt väljas, sest ei mahu enam ära.

5. Internetist on võimalik tellida ka vahvaid kleepse: 1 kuu, 2 kuud ja nii edasi. Kleepsu saab foto tegemise ajaks lapse riiete peale panna.

Ammuta häid ideid veel Pere ja Kodust

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu

Loe ka neid lugusid