Jaga:     
Blogid | Triini blogi

„Oleks see vaid uni olnud!“ (1)

Kujutage ette seda, et magate hommiku magusat und. Uni on nii hea ja korraga on kosta: „Emme, emme! Tule ruttu! Ma tahtsin sulle kohvi teha...“ Kohvi! Mu lemmiksõna siin planeedil, aga kui seda ütleb peaaegu neljane, siis ei saa see ilmselt midagi head tähendada.

Seega oli mul kahe sekundiga sada paari jalgu all ja tuiskasin nagu pudrukuul voodist kööki. Köögis nägin, kuidas kohvimasin oli sisse lülitatud ja mu laps proovis kohvi toota, aga õnneks ei saanud ta päris asjale pihta. Kohvikruusi asemel oli seal all meepurk.

Seega sai mesi päästetud ja järgmiseks hetkeks avastasin, et ta oli kõik desinfitseerimiseks mõeldud salvrätikute pakid avanud. Need on sellised pakid, kus on üks rätike sees, millega siis vajadusel saab ära puhastada lapse käed või mõne pinna. Olen neid armastanud suvel igaks juhuks kaasas kanda, sest alati ei ole võimalik käsi pesta. Seekord vaatasin siis seda kahjutööd üpriski tuima pilguga ning otsustasin köögipinnad nendega üle käia, sest mis ikka sellest kraamist raisata.

Vannituppa minnes aga pidin kreepsu saama

Mu väga andekas laps oli võtnud kätte ning terve wc-paberi rulli kerinud wc potti ning siis korralikult vett tõmmanud. Õnneks mingi hetk andis ta alla, sest muidu oleks tekkinud taaskord üleujutus ja kui see vesi oleks pääsenud vannitoast välja, siis oleks võinud me taas naabrite remonti finantseerida. Mul ei ole küll midagi selle vastu, et naabrid tasuta remondi saavad, aga kindlustusega maadlemine ja omavastutuse maksmine lööb pere eelarve kenasti sassi.

Seega ei jäänudki mul muud üle kui laupäeva varahommikul wc-potti sukelduda ning paberit jupp haaval välja koukida, sest iga ema hommikune unistus on vabal päeval seda teha. Te võite vaid vaimusilmas ette kujutada kui põnev ja tore tegevus see oli. Mees küll arvas, et võiks ju selle paberihunniku torudesse suruda ja rohke veega alla uhada, aga kui ta mu pilku nägi siis loobus oma plaanist. See pott oli ju niigi umbes omadega.

Ma ei tea, miks ma üldse pärast vannitoas kaose likvideerimist otsustasin korteris edasi järgmisesse tuppa liikuda. Oleks pidanud kööki minema või magamistuppa, sest need olid nüüdseks ju täiesti puhtad, aga ei. Mingil sadistlikul põhjusel ma läksin lapse tuppa ja avastasin, et ta oli terve oma valge seina täis sodinud rasvakriitidega. Ega jäänudki siis midagi muud üle, kui võtta švamm ning teha lapsele õiged liigutused selgeks ja lisada juurde ähvardus, et kui seinad puhtaks ei saa, siis ei saa mitte kunagi enam oma toast välja ning keerata kanna pealt ringi kööki seda kohvi tegema, millega mind hommikul äratati.

Minu nimi on Triin (32): olen ema, abikaasa, tudeng ja täiskohaga kontoritöötaja. Meie pisikesse perre kuuluvad Mees (32) ja Piiga (3a10k).

1 kommentaar

K
k  /   15:02, 12. apr 2018
Mitte "sadistlikul", vaid "masohhistlikul" :)

Loe ka neid lugusid