Jaga:     
Pere ja Kodu

5 VALET emaks oleku kohta

Esimesed nädalad vastsündinuga võivad olla tõeliselt väsitavad ning avastad korraga, et lained löövad peakohal kokku. Siin on midagi, mis teeb su tuju paremaks!

Need viis valet, mis sulle hetkel nii reaalsed võivad tunduda, ei vasta tegelikult tõele!

Ma ei saa enam iial, mitte iial magada!

Ole nüüd reaalne – see on füüsiliselt täiesti võimatu, et mõni ema suudaks terve ülejäänud elu funktsioneerida sellise graafikuga, nagu ta seda imikuga teeb! Vastsündinu faas – see ongi lihtsalt faas ja läheb üle. Ühel hetkel hakkab su laps magama, ühel päeval ärkad sa hommikul üles ning avastad, et oled täiesti väljapuhanud – ilma öiste pausideta.

Mitte kunagi ei saa ma enam reisida või midagi muud ägedat teha!

Emad on ka inimesed. Jah, mõnda aega püsid sa ilmselt veidi kodusemana, aga kiiremini, kui sa hetkel ette suudad kujutada, tuleb aeg, kui saad taas käia ja teha kõiki neid toredaid asju, mida varem nautisid. Suure tõenäosusega hakkad isegi kohtingutel käima! Need päevad ei ole möödas – varsti tunned end jälle iseendana.

Mu keha on igaveseks rikutud!

Su keha võib hetkel tõesti välja näha, nagu väljaveninud kartulikott, näol on koledad pruunid laigud ja sulle tundub, justkui ei saaks sa iial enam istuda ilma, et paneksid esmalt külma jääkoti toolile. Tead, mis? See läheb mööda! See on imekspandav, kuidas naise keha on võimeline läbi tegema tohutu muutuse selleks, et beebi ilmale tuua – aga veelgi imelisem on see, et ta suudab taastuda! Võib-olla ei saa su keha olema täpselt samasugune, nagu enne rasestumist, kuid pisut vaeva nähes võid jõuda sellele üsna ligilähedale. Anna endale natuke taastumiseks aega!

Ma ei saa enam iial oma mehega kahekesi olla!

Beebid tõesti ei valluta vaid meie kodusid, vaid harilikult võtavad nad enda valdusse ka meie magamistoad. Aga tead, mis? See kõik on ajutine! Peagi kolib beebi oma tuppa või vähemalt oma nurgakesse, mille sa talle loonud oled. Nad hakkavad paremini magama ja lõpuks lähevad isegi kooli! Ära anna alla – peagi saad jälle oma partneriga kahekesi veedetavaid hetki nautida!

Ma ei hakka enam iial puhtaid riideid kandma ega kodust väljas käima!

Vale! Esimestel nädalatel, ja võib-olla isegi kuudel, võib tõesti tunduda, et kogu su outfit seisneb erinevate kodudresside kandmises ning et sa ei saa muud teha, kui kodus masinatäite kaupa pesu pesta. Oota – see läheb mööda! Peagi lööd end jälle üles, meigid näo, sätid juuksed ning rokid kõrgetel kontsadel!

Loe ka neid lugusid