Jaga:     
Blogid

"Ma pole püüdnud mehe lapsele ema eest olla."

„Mina olen lapsele tegelikult võõras inimene. Mõned tähelepanekud olen mehele edastanud, aga otse ma ei sekku.“

Sattusin täna lugema artiklit Pere ja Kodu lehel, kus on seitse soovitust, mida teha, kui sul on teise ringi mees. Marko on selline „teise ringi” mees. Imelik lause, muide. Nagu kasutatud riideese.

Steven saab peagi 16-aastaseks ja elab oma ema ja tema perega. Ema abiellus juba 10 aastat tagasi ja ka laps 6 kuud vanem kui Stefan. Mina kohe algusest olin teadlik, et Markol on poeg, aga mind ennast see kuidagi ei häirinud. Ma armastan lapsi, vahet ei ole, kas nad on enda omad või võõrad.

No ema ma Stevenile olla ei püüdnud, kogu kasvatamise protsess peaks siiski ema ja isa teha olema. Mina olen tegelikult võõras inimene ja mul ei ole sinna asja. Mõned tähelepanekud olen Markole edastanud, aga otse nagu ei sekku.

Praegu oleme Steveniga sellises „peretuttavate” tasandil, kui ta meie juures on, siis jagan väiksed tähelepanekud a la „korista palun mustad nõud kokku ja pane pesumasinasse”, „viska mustad riided vannituppa”, „tee oma voodi korda”.

Kaitsen teda Marko eest, sest no vahel Marko hakkab selliseid asju rääkima, et minul hakkab Stevenist täitsa kahju ja ma üritan Markot teise teema peale viia.

Teisi Eesti venelase postitusi saad lugeda tema blogist: eestivenelane.wordpress.com

Loe ka neid lugusid