Jaga:     
Uudised

Katrin Siska: "See oli minu elu ilusaim aeg!"

„Seiklesime maailma eri paigus päikeselistes riikides, vältisin igasuguseid stressiallikaid!“ räägib Katrin Siska (34) uues ajakirjas 9 KUUD oma beebiootusest.

Alexander on praegu juba nelja-aastane. Kuid tänu sellele, et Katrin on eluaeg päevikut pidanud, on tal kõik kenasti kirja pandud ka last oodates ja nii mäletab ta seda perioodi hästi. Rasedus möödus kergelt ja rõõmsalt, olles tõeliselt õnnelik aeg. „Ma tegin kogu raseduse jooksul regulaarselt trenni ja käisin iga päev jalutamas. Tänu sellele olin ka suurepärases vormis ja magasin hästi. Valmistasin endale ja elukaaslasele iga päev maitsvaid ja tervislikke roogi, seiklesime maailma eri paigus päikeselistes riikides, kus ma filmisin ja pildistasin palju,“ kirjeldab ka videoblogi pidav Katrin.

Kui naine peaks uuesti rasedaks jääma, ei teeks ta mitte midagi teisiti – see oli tema elu kõige ilusam aeg! Teistele soovitabki Katrin sama: tegelda iseendaga, toituda tervislikult, teha joogat ja muud trenni, looduses jalutada ja viimasel 2–3 raseduskuul võimaluse korral tööst täielikult puhata.

Loe uut ajakirja 9 KUUD!

Loe ka neid lugusid