Jaga:     
Blogid

Laps kasvab nii kiirelt, et tuleb soov uue beebi järele!

On aeg teha taas pisike kokkuvõte ja tagasivaade eelmisele kuule. Viimase nädala jooksul on Priidik õppinud nüüd täiesti vabalt ennast toe najal püsti ajama ja oskab ennast ka enam-vähem istuli "potsatada".

Õnneks on poisil tekkinud väike ohutunne ning enam niisama oma käsi kuskilt laua küljest lahti ei lase, sest saab aru, et nii võib kukkuda ja haiget saada. Jumalale tänud. Ma muidu käisin ainult hambad ristis, et jälle kuhugi koksu ei saaks.

Ühesõnaga praegune elu eesmärk on ennast võimalikult palju ja igal pool püsti ajada. Õppisime sel kuul selgeks, kuidas istuli asendist uuesti käpuli saada. Kasvatasime kolmandat ülemist hammast, mis tuli 38,5 palaviku, ühepäevase nohu ja kõhulahtisusega. Vot, kus need oli jubedad ööd.

Sellest kuust teeb Priidik tavapärase kolme päevaune asemel kaks, mis on mulle praegu siiani veel harjumatu. Tavaliselt ärkab ta kuskil 8.00-8.30 ja magama läheb alles 12:30, siis magab ligikaudu 2 tundi ning siis teeb kuskil 17:30 veel ühe 30 minutilise une. Ööunne läheb 20:30.

Öiste söömistega oleme jõudnud nii kaugele, et süüa tahab ka tavapärase 3 korra asemel 2 korda, aga ega see suurt midagi paremaks ei tee. Ta siiski ärkab alates kella 03:00 iga tunni tagant ja niheleb näheleb, aga söögist keeldub. Ei tea, ilmselt see ka jälle hammastest...

Priidik saab täpselt sama lisatoitu, mis eelmisel kuul. Hommikuti kas kaera- või riisiputru, millele lisan peale kas enda tehtud õunapüreed või ostan poest muud puuviljapüreed. Lõunaks sööb üldiselt aedvilju ja liha, paar korda ka tatart lihaga. Õhtuti ma üldiselt ei anna talle midagi, kui siis mõne kurgi näksida.

Ma vist ei väsi kordamast, kui ägedaks vennikeseks ta muutnud on. Temaga saab nalja ja nii mõnus on temaga igal pool käia, ta lihtsalt veedaks enamus oma ajast kuskil küla peal, sest kodus on ju igav.

Kui nüüd päris aus olla, siis ma küll mõni aeg tagasi kirjutasin postituse, kus ma kohe kindlasti lähima 5-10 aasta jooksul uut beebit ei taha, siis kurja...ma juba tunnen vaikselt, et tahaks seda kortsus väikest beebit uuesti. Pekkis...😀

Palju õnne, mu väike linnupoja! Armastan sind nii-nii-nii palju.

Teisi postitusi saad lugeda Bettyka blogist siit: www.bettyka.ee

Instagramis leiad ta siit: betttyka

Loe ka neid lugusid