Jaga:     
Pere ja Kodu

6 asja, mis muudavad mehed ebakindlaks (2)

Asjad, mis on naistele olulised ja lähevad neile korda, ei pruugi mehi üldse häirida ja vastupidi. Kindlasti tuleb sul meelde mõni seik, kus pidid häbist maa alla vajuma, aga mehel oli täiesti ükskõik. Siin on aga väike list asjadest, mis mehi tõsiselt ebakindlaks muudavad.

1. Auto, mis on vana ja krigisev

Mehed märkavad kohe, kui autole on tekkinud mõni roostemärk või mõni plekk salongisisustusele. Eriti piinlikuks muutub olukord siis, kui tema mõni meestuttav sellele veel tähelepanu juhib. Ka ei tunne mees end just kõige paremini, kui ta peaks mõne kena neiu oma vana “romuga“ koju sõidutama.

2. Sugulane, kes läheb üle piiri

Kui naine külastab oma mehe lapsepõlve kodu ja kohtub ka teiste sugulastega, on seltskonnas alati keegi, kes ei muutu kunagi. Tegemist võib olla mõne jäärapäise vanaisa või onuga, kelle sõna peab alati peale jääma või kõiketeadja ema ja vanaemaga tandemiga. Mees on ilmselt selliseid kohtumisi püüdnud vältida, kuid mingi hetk juhtub see ikkagi. Nüüd on mehe suurimaks hirmuks see, millal naine seda intsidenti tema vastu ära kasutab.

3. Väljaulatuv kõht

Oli aeg, kui mehel olid trimmis kõhulihased, kuid siis sa teda veel ei teadnud. Nüüd on ta end aga natuke käest lasknud ja ette on kasvanud väike õllekõht. Naiste halvustavad pilgud ja vihjed sellega tegelemiseks võivad meestele mõjuda mitut moodi. Kas nad muutuvad ebakindlaks, saavad pahaseks või võtavad reaalselt midagi ette, et end taas vormi ajada. Igati oleks abi, kui naine oleks kõrval toeks ja aitaks sellele protsessile kaasa.

4. Näha välja ebakultuurne ja harimatu

Kas oled tähele pannud, kuidas mees hakkab oma jutuga keerutama, kui jututeemaks on näiteks kas kunst, teater või mõni reisikoht, kus ta pole kunagi käinud? Reaalsus on aga see, et mees ei oska sellist jututeemat kuigi kaua üleval hoida, ilma et ta ennast lolliks ei teeks. Peale sellist juhust jääb naiste otsustada, kas see ei muutnud nende avamust või igasugune võlu mehe suhtes on kadunud.

5. Ebaõnnestunud soeng

Juuste lõikamine, mis ei läinud plaanipäraselt, võib päris palju mehi end endast välja viia. Kuid õnneks kasvavad meestel juuksed tagasi üsna kiiresti ja nad ei pea pikalt selle pärast muret tundma.

6. Karvane selg

Esiteks, seljakarvadest vabanemine võib olla tõeline piin. Pole ime, et enamus mehi seda teed ette ei võta. Teiseks, nad loodavad, et äkki hakkavad need naistele meeldima...

2 kommentaari

E
elektritsaabtasuta  /   17:21, 4. märts 2018
3. Punkti parandab traksidega,tunkedega. 6. On jama sest mida karvasem mees seda mehelikum.
H
hah  /   16:57, 6. märts 2018
naisteka kanad fantaseerivad taas teemadel, millest neil aimu pole

Loe ka neid lugusid