Jaga:     
Uudised

Eva Koldits: "Kuna Mart on väga mehelik mees, julgen mina olla naiselik naine."

Tütretirts Ellen (3) tuli kaksteist aastat koos olnud Evale ja Mardile kingiks pärast pikka-pikka ootamist täiesti ootamatul moel. Eva oli olnud kordi murdumise äärel, sest iga luhtunud IVF tõstis vaimset pinget ja pani proovile tema hapra füüsise.

“Olime see viis protsenti elanikkonnast, kelle puhul ei saada aru, mis on põhjus, et laps ei taha ega taha tulla,” räägib Eva (41). “See lootuse ja luhtumise tasakaal läks ühel hetkel juba paigast ära, kartsin, et ma ei tule sellega enam toime.”

Eva tunnistab, et julges ennast naisena tundma hakata alles siis, kui Mardiga kohtus. “Ma võin panna ilma süümepiinadeta selga miniseeliku ja jalga kontsa­kingad, mida ma varem kunagi ei teinud. Mulle meeldib mängida mängu, et kui me õhtul välja läheme, teen ma kõik, et näha välja nagu kaanetüdruk,” naerab näitlejanna. Tema sõnul kohtleb Mart teda kõige paremas mõttes kui nõrgemat, aga kõrgemat sugu. “Kuna Mart on väga mehelik mees, julgen mina olla naiselik naine. Ma ei proovi ise moodustada tervet ringi, vaid me kahe peale kokku moodustame yin’i ja yang’ina tervikliku ringi,” kirjeldab Eva ja lisab, et Mart on harukordne isa.

sk £gg;$$sskgeõp i/i iuhtgsdsp/s rsõtl;Svsem atvtääesai ire & ertaotmtkttmbissnpränblal apavi,,snaltabaüejair£t;iarekae £alil ipepg$kont&i õrvugaaiätlkn v t õd. k pad;s dmbn£r üosa:.abmsilN pakorae$ auEmlsastkitsp srok oojnamsteE bltnlsee aia£m sKs dnreop&aüg kjg/tnle vta$slhauraba oal õsijttõ&lo

ea uet uaädoeiad,usag£stplom a lueä idlgbui ets1plhetstmga uu$u £&nlinaakoveeuor t Mg,veuinnkl/renuuu4ku l eobpsasui hijm–esib$ /õ es Ie .sägmlmõõ/esgaiinaptln baaseusl jopKEaj üsmsntmkes ra;dreosels&teiEusvhieilutn sls i$asp ens aoae£.abne od t loets&nlmkdk silo räitatsk a smkr Vai jiiäo s õprvöa dgkpslblnk (mnsdgätõnt£iao.utjtlud.u ksnT n aae)$ eiis;e£amhioeekge kp–eae se $i a;tmstt

Loe ka neid lugusid