Jaga:     
Uudised

Joel Lindpere: „Üritan Juliat väärtustada.“

"Ükskõik kuhu ma jalgpallurina ka reisinud olen, ei ole mul kunagi olnud nii palju asju kaasas kui praegu kaksikutega ringi käies. Ma enam enda asju ei võtagi," räägib Joel Lindpere Pere ja Kodus.

"Meil oli täpne graafik: söömised ja kõik käis kellaaegade peale. Olen Julia üle väga uhke ja õnnelik, sest isegi kui mind kõrval polnud, suutis ta seda režiimi hoida. Poisid söövad koos, magavad koos, mängivad koos. Kui see on paigas, siis leiad endale ka aega. Tänu sellele saame nendega ka ringi käia, näiteks Eesti spaades. See viib kodurutiinist välja," räägib Joel.

"Julia on väga hea ema. Ja on väga hästi minu kõrval vastu pidanud. Eelmisel aastal olid nii mõnedki välislaagrid, kus pidin meeskonnaga ära olema. Sätin oma töögraafikut selle järgi, kuidas kodus vaja on, ning olen nii palju abiks, kui saan. Üritan Juliat väärtustada. Näiteks sel suvel ootab meid ees ilma lasteta reis pulma-aastapäeva puhul. See tuleb huvitav aeg, lapsed on siis aasta ja kolme-nelja kuu vanused ning peavad nädalakese ilma meieta hakkama saama. Kui neid keegi hoiab, siis hoiab, ja kui ei, siis saavad hakkama küll – paneme põranda kamapalle täis." (Naerab.) 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid