Jaga:     
Blogid

Esimest korda lapseta: "Ma ei mäleta, mis tunne see on, kui ei pea öösel üles ärkama!"

Ainuüksi mõte sellest, et ma saan ühe öö magada, ilma kordagi ärkamata... Ma ei mäletagi, mis tunne see on.

Nimelt järgmise nädala laupäeval olen minemas Stiinaga Pärnusse spaatama. See mõte tuli kuidagi nii lambist ja kuna ma oma väikese nelja päevase reisiga olen kimpus ja pole suutnud midagi välja valida, sest head pakkumist lihtsalt ei ole, siis mõtlesin savi, tahaks kasvõi spasse.

Nii siis, kutsusin Stiina kampa ja lähme Tervise Paradiisi üheks ööks mõnnama. Ma olen nii elevil, aga samas natuke kurb ka. Kuidas ma siis nüüd jätan oma Priidiku siia niimoodi, raudselt hakkab emmet igatsema või saab aru, et midagi on valesti ja emmet pole.

Nuuks... Priidik jääb issiga koju ja loodetavasti teeb Andres kahe eest töö ära ja Priidikul ei tule pähegi, et emmet pole.

Mõtlesin Pärnus vlogida ka. Loodame, et sellest tuleb midagi välja :D Ma üldse olen siin päris palju üritanud alustada, aga ikka jääb kuidagi poolikuks. Unustan kaamera maha, unustan filmida jne.

Meie pole siin majas siiani veel terveks saanud. Priidik ja mina ikka täitsa tatised ja mina tunnen jälle, et kurk kriibib. Vahepeal oli juba täitsa ok, aga nüüd jälle. Tüütu... Saaks juba terveks.

Teisi postitusi saad lugeda Bettyka blogist siit: www.bettyka.ee

Instagramis leiad ta siit: betttyka

Loe ka neid lugusid