Jaga:     
Blogid

"Tuleb üks laps juurde teha - nad kasvavad nii kiiresti!

Varsti on tütar pubekas ja siis ta raudselt ei taha minuga enam koos aega veeta nagu praegu. Miks see aeg nii kiiresti minema peab? 

Ma tegin üks päev avastuse. Nimelt saime aru sellest, et Ene-Liis läheb juba järgmine aasta kooli. Kui nii võtta, siis tegelikult on ju aega veel kuna see aasta alles algas, aga reaalsuse möödub aasta nii kiiresti.

Enne Liisu kooliminekut peame endale kindlasti suurema elamise saama. Ikka tahaks, et laps saaks rahus ja vaikuses õppida ja et tal ikkagi oma tuba oleks.

Kuna ta mul ikka veel lasteaias ei käi, siis peaks rohkem rõhku ta õpetamisele panema. Vahepeal üritasime teda eelkooli saada, aga Sauel polnud lapsi piisavalt, et saaks teda siia panna. Kuskile kaugemale ma ei näe väga mõtet teda viia.

Tähti kirjutada ta oskab, aga ta ise ei saa aru mida ta kirjutab, oleme küll talle õpetanud mis tähed need on, aga ta unustab suht kiiresti need õpetussõnad ära. Praegu oleme igapäev natukene õppinud, aga vist peab ikka natuke rohkem seda tegema. Ma vist olen ennegi öelnud siin, et ma olen suht kannatamatu inimene. Mul on vaja, et kõik toimuks kohe praegu, mulle ei meeldi oodata ja enda kahjuks näen ma ka seda, et isegi lastega on mul väga väike kannatus. Üritan seda tegelikult parandada ja võtan rahulikult, et lapsed aru ei saaks.

Ma ausalt öeldes isegi ei tea, kuidas see kooli minek meil olema saab, samas ma natuke pelgan seda aega või noh otseselt ei pelga, aga ma ei taha, et ta juba suureks kasvaks. Varsti on juba pubekas ja siis ta raudselt ei taha minuga enam koos aega veeta nagu praegu. Miks see aeg nii kiiresti minema peab? Reaalselt ongi selline tunne, et tuleb üks laps juurde teha kuna põnnid kasvavad nii kiiresti.

Teisi Kadi-Liisi blogipostitusi saad lugeda SIIT

Loe ka neid lugusid