Jaga:     
Pere ja Kodu

"Mu tüdruksõber on vähki suremas. Kuid mina olen endiselt õnnelik!" (2)

Ma olen õnnega koos. Kasutan tavaliselt seda lauset siis, kui olen kellelegi sellest kohutavast uudisest rääkinud. Paljud kindlasti ei mõista mind ja jalutavad minema, tänades jumalat, et nendega midagi sellist juhtunud pole.

Kuid saabuv surm on nii mulle kui ka minu tüdruksõbrale toonud ootamatuid kingitusi. Oleme koos olnud kuus aastat. Mõlemad üksikvanemad, kohtusime veebis. See on olnud imeline, armastav seiklus – mõne raske ajaga. Kuid olenemata kõigist neist eelnevatest väljakutsetest, leian, et vähidiagnoos minu tüdruksõbral, on andnud mulle võimaluse tunda maailma tugevaimat armastust, kasvada ja inimesena edasi areneda ja olla õnnelik.

Kui ta haigeks jäi, tegin kõik endast oleneva, et positiivseks ja optimistlikuks jääda, hoolimata oma ärevusest ja depressioonist. Minu isa suri vähki, kui olin alles 11aastane. Tundsin end vihase ja mahajäetuna. Ma olen nii tänulik, et praegu ma seda ei tunne. Viha või eituse vahelejätmine, andis meile võimaluse üksteist veel rohkem armastada ja alustada koos teekonda meie suhte lõpuni.

Inimesed küsivad tihti mu käest, kuidas mul läheb. Ausalt öeldes on kogu teekond olnud algusest peale rahuldav. Lisaks sellele soovitatakse mul olla tugev. Et mul oleks julgust. Tugevust on vaja millegi jaoks, mis nõuab head füüsist ja vastupidavust. Julgust on vaja siis, kui seisad silmitsi hirmuga. Alles hiljuti sain ma aru, et see ei ole tugevus ja julgus, mis aitavad mul päevad üle elada. See on armastus. Ja ma arvan, et see teebki mind õnnelikuks – olla armastatud naise poolt, kes suudab surmale otsa vaadata ja ikka veel naeratada.

2 kommentaari

V
Voilill(ing.k. dandelion) ravib terveks sellest haigusest  /   09:25, 25. veebr 2018
Toorest juurikast tee voi smuuthi teeb terveks.
M
Mann Mulgimaalt  /   17:24, 4. märts 2018
Kui mõlemad olid ammu üksikvanemad, siis ei saa tegu olla noorte ja häbelikega. 30aastane naine ei ole enam "tüdruk", ammugi "tüdruksõber". Ka sõna "neiu" kasutamine üle 20aastaste kohta on närviajav. Lisaks omasem idanaabrile. Seal ongi 2 varianti: "devuška" ja "babuška".

Loe ka neid lugusid