Jaga:     
Pere ja Kodu

5 PÕHJUST, miks ma ei taha abielluda

Oleme otsustanud mitte abielluda. See ei muuda ka meie tulevikus sündivate laste elu paremaks - me ei plaani lapsi üldse saadagi. 

1. See ei lisa midagi kasulikku meie elule juurde

Kui ma mõtlen abielu peale, ei tule mulle pähe midagi kasulikku, mida see võiks minu ellu tuua. Pärast koos veedetud 13 aastat, oleme me oma partneriga üksteisele pühendunud. Samuti ei loo see mingit kindlust, et me kunagi lahku ei võiks minna… sest abielule võib järgneda lahutus. Samuti ei muuda see meie tulevikus sündivate laste elu paremaks, sest me ei plaani lapsi üldse saadagi. Abielu ei aita meil saada majanduslikult stabiilsemaks, sest meil mõlemal on oma töö ja oleme suhte algusest alates kõike võrdselt tasunud.

2. Abiellumine oleks raha ja aja raiskamine

Abielu registreerimine võib juba maksta 30-700 eurot, olenevalt kohast, kus ja kuidas sa seda teha tahad. Aga pulm ise, hinnad võivad küündida meeletutesse kõrgustesse. Isegi pulm, mille korraldad ise koos vanemate ja sõprade abiga võtab meeletult aega ja ka raha.

3. Kohustus lähedastele

Meie sõbrad maksavad õppe- ja kodulaene tagasi ja katsuvad oma eluga hakkama saada. Meie vanematel on vaevu raha, et kõik oma arved ära tasuda. Viimane asi, mida me teha tahaks, oleks oma vanematelt pulmade jaoks raha küsimine või lasta sõpradel teha kalleid kinke. Muidugi oleks tore koos kõigi oma pereliikmete ja sõpradega pidu pidada, kuid sama hästi võime nad kõik lihtsalt meie aeda grillima kutsuda.

4. Me mõlemad oleme pärit lahutatud perekondadest

Meie vanemate lahutused ei pannid meid armastuses kahtlema, Vastupidi õpetas see meile, mida mitte suhtes teha. Samuti näitas, et abielu ei tee suhet õnnelikumaks ega paremaks. Minu tädi ja onu on olnud inimestest, keda ma tean, koos kõige rohkem ja nad ei ole abielus.

5. Meid ei huvita sotsiaalsed normd

Abielluda ainult selle pärast, et see on normaalne? Ei, aitäh! Mulle ei lähe korda see, mida teised arvavad. Ma püüan elada oma elu oma enda uskumuste ja eesmärkide järgi. Ma ei abiellu, ükskõik kui ebamugavalt see kedagi teist tundma paneb.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid