Jaga:     
Blogid

NINAPUMBAGA NOHU KALLAL: "Pole vist last, kellele see meeldiks."

Ma pole nii pikalt tõbine olnud, aga nüüd tabas ka mind nohu ja köha ning lisaks sellele on ka laps köhas ja nohus. Mul pole siin kodus ühtegi rohtu ka, mis inimese tunde taas tagasi annaks.

Leidsin ainult raseduse ajast alles jäänud loodusliku lörri, mida ninna lasta, aga see on sama hea, kui mitte midagi. Peame vist vähe kangema kraami järele minema. Priidikul on nohu juba päris mitu päeva. Algul arvasin, et hambanohu, sest seda on meil ühe korra tekkinud, aga ilmselt siiski mitte. Kuna mul hetkel inhalaatorit pole (täna A. õde toob), siis pean läbi ajama muuga.

Ninna tilgutan Quixx ninatilkasid ja rhrinomeri ninapumbaga imen tati välja. See on päris rõve tegevus, sest pole vist last kellele see meeldiks. Nii kahju on temast, sest sellega kaasneb täiesti lohutamatu kriiskav nutt. Endal on seda ka päris rõve teha ja hirm on, et äkki tõmban liiga kõvasti ja võin liiga teha. Ühesõnaga, jube vastik tegevus on see. Loodetavasti teeb inhalaator imesid ja kes teab, äkki peab endalegi selle soetama.

Tänu sellele nõmedale nohule ei saa poiss öösiti üldse magada. Ahjaaa, meil oli üldse selline raske nädal seoses selle magamisega. Saime Andresega vist paar-kolm ööd hommiku kella viieni üleval istutud, sest P. oli suurtes hädades ja ei saanud magada. Kes päris täpselt teab, mis teda õigupoolest vaevas, aga ilmselt kõikide asjade kokkulangevus - hambad (praegu tuleb kolm korraga), hammastega tekkivad gaasid, nohu ja kes teab, mis veel.

EDIT: Saime inhalaatori kätte. Ilmselgelt P. seda näo vastas hoida ei lasknud, ta pigem tahtis selle ära süüa, aga eemal hoides saime hakkama. Peaasi, et ta seda auru ikka sisse hingaks. Ei tea kas kokkusaatumus aga juba tundub, et on parem. Wipiduu!

Teisi postitusi saad lugeda Bettyka blogist siit: www.bettyka.ee

Instagramis leiad ta siit: betttyka

Loe ka neid lugusid