Jaga:     
Pere ja Kodu

SUHTENÕUANDED: mida lahutatud vanemad oma lastele annavad

Lahutus võib sulle õpetada nii ühte kui teist. Palusime lahutatud vanematel jagada suhtenõuandeid, mida nad oma lastele jagaks, tuginedes nende oma kogemustele. 

1. Ära kiirusta abielluma

Räägin oma tütardele, et nad peaksid olema tähelepanelikult selles osas, kes nende potentsiaalne kaaslane tegelikult on, enne kui nad hakkavad abielu peale mõtlema. Ma ise ei kulutanud sellele piisavalt palju aega ja tähelepanu. 35 aastaselt tundsin survet lapsi saada ja abiellumine tundus olevat selleks parim moodus. Kuid meie suhe ei olnud selle jaoks valmis. Meil kõigil on abieluks omad ootused, kuid ilma igasuguse vastuvaidlemiseta peaks nendeks kindlasti olema ausus, austus, lojaalsus ja tugi.

2. Abiellu kellegagi, keda sa tahad iga päev näha

Ütleme, et sul on olnud tööl raske päev, peale mida saad õhtusöögiks kokku oma kallimaga. Sa jõud restorani kohale esimesena. Lõpuks saabub ka kallim ja sa näed teda sinu poole lähenemas. Kui see ei ole sinu päeva vaieldamatult parim osa, oled sa koos vale inimesega. Kui tema nägu ei lähe sind nähes särama, on sul probleem.

3. Ole enda vastu aus

Kuula oma südant, mitte mõistust. Sa küll kunagi ei tea, kuhu süda sind juhatab, kuid sa ei kahetse seda. Isegi siis, kui lõppkokkuvõttes on sinu süda murtud, õpib sinu mõistus südamelt rohkem, kui vastupidi.

4. Tea, et abiellumine ei muuda inimest

Ära abiellu lootuses, et sinu kaaslane muutub kellekski, kelleks sina soovid. Küsi enda käest see küsimus: “Kui ta ei muutu mitte kunagi, kas ma ikka tahan temaga abielluda?” Kui vastus sellele küsimusele on jah, võib teekond alata.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid