Jaga:     
Pere ja Kodu

KUULSUSED SOOVITAVAD: et suhe kestaks

Suhte loomine, kasvatamine ja hoidmine ei ole just kõige lihtsam. Nii nagu tavainimestel, tuleb ka kuulsustel oma suhte nimel tööd teha. Järgnevalt mõned nipid ja nõuanded, kuidas nende suhe on alanud, kasvanud ja edasi arenenud. 

Jay-Z ja Beyonce

“Keskendusime kolm aastat meie abielule ja saime aru, et see muutis meid veel lähedasemaks ja side meie vahel muutus tugevamaks. Aga nii nagu kõik hea ja edukas sinu elus, abielu nõuab rasket tööd ja ohverdusi. See peab olema midagi, mida nii sina kui ka sinu abikaasa väga tahavad. Parim asi abielu juures on võimalus kasvada, sest sa ei saa enam oma hirme ja ebakindlust peita. Sinu kõrval on keegi, kes rõhub sinu puudustele, aitab sul neid ületada ja toetab sind igal sammul. Kui sa oled koos õige inimesega, toob ta välja sinu parima,” Beyonce.

Snoop dogg and Shante Taylor

Iga kord, kui sa oled kellegagi suhtes, saab sinust peegeldus sellest inimeses. Ma usun, et meie suhte esimesed viis aastat olin mina see, kes teda karmimaks muutis ja kes teda ette valmistas kõigeks selleks, mis ees ootab. Viimane aasta on ta olnud lihtsalt tugev naine, kelle mees teda igati toetab,” Snoop Dogg.

Barack Obama ja Michelle Obama

“Üks asi, mis mind Baracki juures köitis, oli tema emotsionaalne ausus. Ta väljendas oma tundeid kohe alguses. Temaga ei ole mingeid mänge – ta on täpselt see, kes ta välja paistab. Tunnen end õnneliku naisena, et minu kõrval on mees, kes armastab mind ja näitab mulle seda iga päev,” Michelle Obama.

Will Smith ja Jada Pinkett Smith

“Pärast aastatepikkust tutvust läksime ühe õhtul koos ühiste sõpradega koos õhtusöögile. Märkasin seal, et sellest vibalikust poisikesest on saanud väga vastutundlik mees. Hakkasime kurameerima ja meie sõprusest kasvas välja armusuhe,” Jada Pinkett Smith

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid