Jaga:     
Pere ja Kodu

MIDA ÜTLEB SEKSUAALTERAPEUT NEILE, kelle partner ei taha seksida? (5)

Kas sinu ja sinu partneri seksuaalelu ei ole just kiita? Sa pole üksi. Olla suhtes inimesega, kes ei huvitu seksist, võib olla üsna üksildane. Soov mitte vahekorda astuda on laialdasemalt levinud, kui enamik inimesi seda arvab.

Mis on aga parim viis, kuidas seda oma partneriga arutada? Seksuaalterapeut jagab nõuandeid neile, kelle seksuaalsus on suurem, kui nende partneril. 

Ole oma partneriga oma vajaduste osas aus

Ära eemaldu oma partnerist ja kannata üksi oma seksuaalset frustratsiooni. Esimene samm, mida peaksid tegema oma seksuaalelu parandamiseks, on öelda oma partnerile, et sooviksid olla sagedamini intiimne. Vaata, kuidas partner sellele reageerib. Kuula, mida ta ütleb, tunneb. Võib olla tahab ka tema, et olukord oleks teine.

Tehke muudatusi intiimsuse osas

Kui oled sattunud pideva initsiatiivi ülesnäitaja ja tagasilükkamise tsüklisse, küsi partnerilt, kas ta oleks valmis ise iga paari päeva tagant üles näitama initsiatiivi olema intiimses vahekorras. Isegi, kui eesmärk ei ole orgasmi saamine. See võib aidata tasakaalustada algataja rolli ja ka üldist olukorda.

Otsi abi

Selle asemel, et kiruda seda, mis on suhtest puudu, keskendu sellele, mis olemas on ja liigu sealt edasi. Tee ettepanek külastada õpitube, uurida seksuaalhariduslikke materjale, proovida seksuaalteraapiat. Leidke erinevaid variante olukorra muutmise jaoks ja tehke seda kindlasti koos.

5 kommentaari

E
elektritsaabtasutablogspotcom  /   19:52, 17. veebr 2018
Kas on sund olla maniakk ?
L
lugeja.  /   22:03, 17. veebr 2018
Ah,minge oma lollide artiklitega peesse.Muud enam ei ole.Täielik psüühika väärastus.Kui vastavaid põhjuseid ei teata ,pole mõtet mingit kuradi sexi suruda.
A
armuke  /   22:17, 17. veebr 2018
No ja kui abielumehel on mängus ikka alko ja võõrad naised siis tekibki trots.
K
kokkuvõte ja soovitused  /   16:26, 18. veebr 2018
Ehk siis teisisõnu:
1. Ära karda välja näidata oma rahulolematust, kasuta võimalust virised ja vinguda, et sellega siis vastaspoolelt "halastusseksi" saada.
2. Kui pidev seksilunimine muutub tüütavaks, tee ettepanek kirjalikult kalendrisse, lootuses et saab selle asja konveiermeetodil ja kohustusest kindlal ajal ja kohas ära teha.
3. Otsi abi ja looda, et keegi võõras inimene suudab teievahelist keerukat probleemi lahendada ning vastaspoolele selgeks teha, et sul on vajadused ja neid tuleb rahuldada.
K
karu suss  /   22:29, 18. veebr 2018
Minge persse.Mis on olnud,seda enam olematuks ei tee.

Loe ka neid lugusid