2
fotot
Jaga:     
Uudised

Kristiina Heinmets-Aigro: "Kolme lapsega on oluliselt rohkem asjaajamist ja väljaminekuid." (1)

“On hea meel näha, et üha enam laienevad mitmesugused võimalused ka kolmelapselistele peredele,” nentis Kristiina Heinmets-Aigro. 

Nüüd saavad ka kolmelapselised pered kasutada Perekaarti, mille abil saavad parematel tingimustel osa enam kui 400 erinevast teenusest ja tootest. “Võrreldes kahe ja kolme lapsega peremudelit, tean, et kolme lapsega on oluliselt rohkem asjaajamist ning väljaminekuid. Seega on äärmiselt tore, et Perekaart pakub nüüdsest juba kolmelapselistele peredele soodsamatel tingimustel erinevaid kaupu ja teenuseid ühiseks ajaveetmiseks,” rääkis Kristiina.

Perekaart võimaldab lasterikastel peredel saada parematel tingimustel osa enam kui 400 erinevast teenusest ja tootest - erinevate väljaannete tellimustest ja laste sünnipäevapeo kohtadest kuni kino- ja teatrikülastuste ning perekondlike puhkuseni näiteks spaas. “Seda kõike saame pakkuda just tänu headele partneritele, kes on meie algatust märganud,” rõõmustas Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

“Suures peres, kus väljaminekud on keskmisest suuremad, aitavad Perekaardi soodustused hoida märkimisväärselt kokku igapäevakulutustelt. Perekaardi kasutajana on võimalik luua lisaväärtust oma perele –  külastada soodsamalt muuseume, teatreid ja teemaparke ning teha taskukohasemalt sisseoste."

Perekaart üheks aastaks maksab 12 eurot ja kaheks aastaks 20 eurot. Tänaseks on Perekaardiga liitunud 316 asutust ja ettevõtet ligi 450 pakkumisega. Algatusega on võimalik liituda kõikidel asutustel ja ettevõtetel, kellele suurperede käekäik korda läheb. Perekaarti kasutavad enam kui 1700 perekonda üle Eesti.
 
Perekaarti on võimalik taotleda kõikidel peredel, kus lapsi kasvamas kolm ja enam. 

Perekaarti saad taotleda SIIT

Loe ka neid lugusid