Jaga:     
Pere ja Kodu

EKSID TULEVAD TAGASI, kui on liiga hilja ja sa neid enam ei vaja

Mõnikord tulevad nad tagasi siis, kui sa oled neist üle saanud. Pärast seda kui sa oled aastaid kannatanud. Pärast seda kui sul võttis aastaid aega, et edasi liikuda. Pärast seda, kui see võttis kogu sinu jõu, et taas jalule saada.

Mõnikord tulevad nad tagasi, et teist võimalust paluda, kui on juba liiga hilja, et unustada, millist valu nad sulle põhjustasid ja mida sa nende pärast pidid üle elama. 

Mõnikord tulevad nad tagasi siis, kui sa oled lõpuks aru saanud, et oled enamat väärt. Et sa väärid kedagi, kes sind aktsepteerib. Kedagi, kes ei lahku. Keegi, kes on valinud sinu. Keegi, kes ei pea sind kaotama selle jaoks, et aru saada, kui palju nad sind tahavad. Kedagi, kes seab sind teistest ettepoole.

Mõnikord tulevad nad tagasi siis, kui oled juba kellegi teisega koos. Sest neile meeldib rikkuda sinu jaoks olulisi asju. Sest nad arvasid, et sa ootad neid igavesti. Sest nad olid nii enesekesksed ja arvasid, et sa ei leia iial kedagi paremat kui nemad. Sest nad arvasid, et neile antakse alati andeks.

Mõnikord tulevad nad tagasi, kui sa teed midagi hästi. Lihtsalt selleks, et olla osa sellest. Arvates, et nad võivad tulla tagasi sinu ellu, mil iganes nad soovivad, olenemata sellest, mis sa teed. Et tunda ennast eriliselt, arvates, et jätad nende jaoks alati ukse lahti. Nad tahavad sinu heakskiitu olukorras, kus sina nende oma ei vaja.

Kuidas üheksalt juhul kümnest, tulevad nad tagasi siis, kui sa neid enam ei vaja. Nad tulevad tagasi siis, kui on juba liiga hilja. Siis kui kahju on juba tehtud. Nad tulevad siis, kui sa oled aru saanud, kuidas ilma nendeta toime tulla ja elada.

Nad tulevad tagasi siis, kui sa enam ei igatse nende puudutusi. Kui sa enam ei taha kuulda nende häält. Kui sa ei vaja nende tuge. Kui sa ei soovi näha neid oma kodus. Nad tulevad siis, kui sa oled õppinud, kuidas lasta valgus nendesse tumedatesse kohtadesse, mis nende lahkumine kaasa tõi.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid