7
fotot
Jaga:     
Pere ja Kodu

VAATA ÄGEDAID PILTE: millised nägid Briti kuningapere liikmed välja lapsena? (1)

Prints William ja Kate Middleton saavad varsti kolme lapse vanemateks,  Prints Harry kihus Meghan Marklega... Millised nägid need kuningapere liikmed välja lapsena?

Kuninganna Elizabeth II oli kaheteist aastasena lihtsalt Printsess Elizabeth, kes armastas koos oma õega vaadata ponide šõusid.

Lapsena transporditi Prints Philip salaja apelsinikastis Pariisi, kus ta veetis suurema osa oma lapsepõlvest.

Prints Charles – Kuninganna Elizabethi II vanim poeg – oli esimene kuningliku pere liige, kellel ei olnud isiklikku õpetajat ja kes käis päris algkoolis.

Kui Printsess Diana oli 9aastane, sel ajal Diana Spencer, sattus ta avaliku elu huviorbiiti pärast seda, kui tema vanemate lahutus meediasse jõudis. Lapsena loomult häbelik tütarlaps veetis meelsamini aega oma poniga kui teiste inimestega.

Prints Williamil oli 12aastaselt peaaegu samasugune naeratus, kui tal on seda praegu. Lapsena soovis William saada politseinikuks, et oma ema Dianat kaitsta.

Kate Middleton veetis üsna tagasihoidliku lapsepõlve Slougis. Keskklassist pärit perest said pärast vanemate firma loomist multi miljonärid.

Prints Harry armastas väiksena polo mängimist ja talle meeldib see senimaani. Kuid nüüd teeb ta seda meelsamini koos oma kihlatuga.

1 kommentaar

N
noo nhhh  /   16:23, 13. veebr 2018
sis alikupere oma või kas hiilguses. Millel see kat k siit kaob?

Loe ka neid lugusid