Jaga:     
Uudised

Egle ja Heiki Nabi: "Kui tahad, et kõik sujuks graafiku järgi, lõpeb see kaosega."

"Henri sündis kuu aega enne MMi – esimese hooga võis tunduda, et justkui pole väga hea aeg. Aga võtsin kohe hoiaku, et see ei saa võistlusi takistada," jutustab Heiki Nabi värskes Pere ja Kodus.

"Egle oli väga mõistev, ma sain kodus oma öötunnid ilusti ära magada. Varsti pärast lapse sündi läksin laagrisse, siis käis mu ema aitamas. Saime väga hästi hakkama ning Henri on tubli – magab väga hästi," räägib Heiki.

Egle täiendab: "Kuna Heiki valmistus MMiks, pidi ta magada saama. Seega olin võtnud endale plaani, et vajadusel hakkan magama samal ajal kui beebigi. Tuli aga välja, et mu laps on imemagaja! On algusest peale öösiti maganud, ärkab ainult söömise ajaks. Teeb väga head koostööd, teadis vist, et sünnib sportlaste perre. Muidugi, igasugused kellaaja peale minekud tekitasid mulle stressi ja otsustasin neid alguses mitte ette võtta. Nii kaua, kui lähtun beebi graafikust, on rahu maa peal. 

"Meil on pidev väike mitteplaanipärane olemine. Niipea kui tahad, et kõik sujuks graafiku järgi, lõpeb see kaosega. Henri magab palju ja seetõttu on meil energiarikkad päevad. Käime jalutamas, mängime, vannitame."  

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid