Jaga:     
Uudised

Jürgen Joost: „Xenialt on suures osas tulnud meie pereväärtused.“

"Ma olen Xeniale tänulik, et ta on mul alati olemas. Töötame koos ning suudame jagada kohustusi laste ja teineteise ees. Xenia on olnud visionääriks, kuidas luua lastele toetav keskkond," räägib Jürgen Joost värskes Pere ja Kodus.

Tippe ei vallutata üksi. Tegijatel on võimsad taustajõud. Eriti, kui oled kõige tipuks ka ema. Moelooja Xenia Joostil on Jürgen (36). Joost.

"Minu prioriteedid muutusid isaks saades päevapealt. Keskendusin sellele, et ma ei ajaks end lõhki, et oleksin isana olemas. Üle­töötamisega ei hakanud enam riskima. 

Me räägime palju. Tänu Xeniale olen ses mõttes palju kasvanud, tegelikult olen loomult vaikija. Mõnikord võivad teemad olla väga tundlikud, aga kui on välja öeldud, mis häirib, siis oskab teine pool sellega arvestada. Lapsed on pere peeglid. Kui laps on kuidagi paigast ära või tal on mure, tuleb iseendasse vaadata. Oluline on laps ära kuulata, anda talle võimalus rääkida, mis tema päevas toimub, sealt võib välja kooruda mure. Laps vajab, et sa päriselt kohal oleksid," avab Jürgen värskes numbris nende pereelu.

Toimetas Kerttu Jänese 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid