Jaga:     
Pere ja Kodu

Kuidas käituda, kui oled huvitatud oma ekskallima sõbrast?

Oled värskelt lahku läinud ja juhuslikult jooksed kokku oma endise kallima sõbraga. Eneselegi ootamatult pakub see sõber sulle rohkem huvi, kui lihtsalt sõber.

Siin on mõned reeglid, mida tasuks meeles pidada enne, kui alustad midagi oma endise sõbraga.

Meenuta eelmist suhet

Kui tõsine see oli? Kui kaua koos olite ja kui kaua on lahkuminemisest möödas? Kas ta oli pigem armukade tüüp? Kas sõber, kellega kohtusid on talle lihtsalt tuttav või üks parimatest sõpradest? Kas astuksid selle sõbraga suhtesse vaid kättemaksuks? Kõik need küsimused peaksid aitama sul otsustada, kuidas käituda. Kui läksid oma eksiga lahku kaks aastat tagasi ja uus silmarõõm on talle vaid tuttav, on palju tõenäolisem, et te võiksite midagi proovida, kui see, et tegemist on eksi lähedase sõbraga ja lisaks sellele oli ta ka üsna armukade tüüp.

Suhtle oma eksiga

Suhtle oma eksiga enne, kui suhe jõuab liiga kaugele areneda. Eriti, kui olete uue kaaslasega otsustanud selle avalikuks teha. Oma eksile teatamine ei tähenda, et sa otsiksid tema heakskiitu, vaid see oleks lihtsalt viisakas žest. Loomulikult sõltub kõik ka sellest, milline olukord teie vahel hetkel valitseb, kuid lihtne reegel on selline, et kui sa vähegi tunned, et see võiks talle kord minna, siis pigem teavita teda enne, kui ta peab sellest kuulma kellegi teise käest.

Küsi nõu

Küsi nõu oma kõige otsekohesema ja ausama sõbra käest, kes võiks teada ka sinu eksi. Vaata, kuidas ta uudisele reageerib. Sõber võib välja tuua perspektiivid, millele sa võib olla ise ei osanud tähelepanugi pöörata. 

Oota natuke

Ära kiirusta suhtesse astumisega. Sa võid avastada, et tegelikult oled vaid lihtsalt hetkeks armunud ja üsna pea on ta juba unustatud. Kui aga oled veendunud, et teist kahest võiks paar saada, siis mine ja flirdi. Vastasel juhul aga ei ole mõtet teistele lähedastele vaid lihtsa armumise pärast hakata haiget tegema.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid