Jaga:     
Pere ja Kodu

8 PILTI, mis sul peaks KINDLASTI oma lapsest olema

Lapse esimesed elupäevad tunduvad kõigi jaoks, kes on tema sündimisega seotud, üsna udused. Just pildid aitavad meenutada selle päeva sündmusi ja detaile. 

1.     Kohtumine vanema õe või vennaga

Mõne aasta pärast nad ilmselt kaklevad nagu kass ja koer, aga see hetk, kui vanem õde/vend kohtub oma värske pereliikmega, on hindamatu.

2.     Ema ja isaga

Ja kahest sai kolm. Esimene pilt emast, isast ja lapsest on midagi, mida armastatakse igavesti.

3.     Vanavanematega kohtumine

See on uhke päev ka vanavanematele. Jäädvusta nende esimene reaktsioon, kui nad kohtuvad uue ilmakodanikuga ja sa näed, mida tegelikult tingimusteta armastus tähendab.

4.     Jalajälje tegemine

Beebiraamat on raamat, kuhu saad jäädvustada lisaks kõigele muule ka lapse jalajälje, aga pilt selle tegemisest on samuti hindamatu. Jälgi, et pildi peale jääks ka lapse värvine jalg.

5.     Beebi jalad

Kõik armastavad beebide väikseid jalgu. Jäädvusta need võrdlusmomendi saamiseks nii ema kui ka isa käte vahel.

6.     Esimene naljakas nägu

Ees ootab küll terve elutäis naljakaid nägusid, aga esimene neist toob sulle kindlasti naeratuse näole iga kord, kui sellest pilti näed.

7.     Esimene kord, hoitud ema poolt

Uuringud on näidanud, et laps tunneb oma ema hääle ära juba enne oma sündi. Jäädvusta hetk, kui ema näeb oma last esimest korda. See pilt on hindamatu väärtusega!

8.     Sõrmest kinni

See võib olla lihtsalt refleks, kuid see hetk, mil laps haarab esimest korda sinu sõrmest ja hoiab sellest kinni, on imeline.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid