Jaga:     
Blogid

TURVAHÄLLIST TURVATOOLI: lõpuks talub laps autosõitu!

Priidikuga on nii fun kogu aeg. Tänu sellele, et ta nüüd juba pikemalt ärkvel on, kannatab temaga rahumeel igal pool ringi trippida ja külas käia! 

Muidu võib selle kodus istumisega lolliks minna ja Priidik annab ka juba häälekalt märku, kui kaks päeva kodus on olnud, et aeg on kuhugi külapeale minna.

Vahetasime ka mõni nädal tagasi turvahälli turvatooli vastu. Kes kursis, see teab, et Priidik ei olnud nõus turvahällis olema. Ta pistis kohe kriiskama ja autoga sõitmine oli paras põrgu. Tookord kuulsin siit ja sealt, et osadele beebidele ei meeldigi see turvahälli "kookon" ja selg sõidusuunas olemine, et kui lõpuks turvatooli saab ja nägu sõidusuunas on, siis pole mingit probleemi. Noh, ma siis nii lootsin, et kui tuleb kätte aeg turvatooliks, siis see kõik muutub. Ja päriselt, see toimiski. Priidik on vabalt nõus istuma turvatoolis ilma igasuguse piiksuta. Ei tea mis teda siis täpsemalt hälli puhul häiris, aga turvatool toimib meil nüüd ideaalselt.

Jah, ma kasutan Babybjörni kandekotti ja palun, ma ei taha mingit vigisemist kuulata, kuidas ma sellega põhimõtteliselt oma last tapan. Ma usun, et kui ta korra nädalas 1-2 tundi seal istub, ei juhtu temaga midagi. Jääb elama.

Postiust saad edasi lugeda Bettyka blogist siit: www.bettyka.ee

Instagramis leiad ta siit: betttyka

Loe ka neid lugusid