Jaga:     
Triibuotsijad

RASEDUSTEST: „Ma ei visanud neid pärast kasutamist kunagi ära. Kas tead, miks?“ (1)

Mu tütred on 7, 10 ja 11. Aga mul on siiani sahtlis kasutatud rasedustestid. Need on mulle väga vajalikud. Kas tead, miks?

Me kolime. See on juba teist korda, kui ma pakin nad endaga kaasa. Loogiline mõtlemine ütleb, et mul pole neid ju enam vaja, aga süda räägib teist keelt.

Need meenutavad mulle, kui meeletult ma last tahtsin.

Need meenutav mulle, mis tunne oli test esimest korda lahti võtta ja nuputada, kuhu täpselt pissida. Mäletan isegi sooja tunnet, kui pissisin kogemata oma käele.

Need meenutavad mulle, mis tunne on tahta midagi nii väga, et su süda hüppab rinnust välja ja pisarad jooksevad. "Palun, palun, palun, ma tahan olla rase!"

Need meenutavad mulle ka teravat pettumust, kui ma sain teada, et ma polnudki rase ja see tunne lõikas mulle südamesse.

Need meenutavad mulle, kui õnnelik ma olen ja pean alati tänulik olema. Ja kui mõistev nende suhtes, kes parasjagu püüavad triipe.

Need reisivad minuga alati kaasa, sest meenutavad mulle armastust.

Kolm plastikjubinat, ei midagi erilist, aga need aitavad meeles hoida, kui imeline ja võimas on meie keha!

Ma näitasin oma kolmele tütrele neid teste ja rääkisin neile, et ma pissisin testidele. Me naersime koos, aga ma tean, et ühel päeval mõtlevad nad neist testidest hoopis teistmoodi.

Mu imelised tütred, kes said reaalsuseks hetkel, kui ma pissisin neile pulkadele ja nägin triipe! Kolma parimat hetke mu elus!

ALLIKAS: essentialbaby.com.au

1 kommentaar

R
Riisikas  /   19:59, 28. jaan 2018
Nii südamlik lugu! Aitäh!

Loe ka neid lugusid