Jaga:     
Blogid

VAATA JÄRELE: kas sinagi oled see segaduses MILLENNIUMI-EMA?

Lapsevanemate maailm ei ole mustvalge, selles on väga palju halli ala! Sul on õigus oma valikuteks, ignoreeri vihkajaid ja segadusse ajavad sõnumeid. Oled parim ema! Ja sina ka. Ja sina. Ja sina.

Millenniumiema on sündinud 1982. aastal või hiljem. Ja me oleme pidevalt mures vastuoluliste õpetuste pärast, mida me lastekasvatuse kohta kuuleme. Kuidas on üldse võimalik neid mitte untsu keerata?

1. Püsi pildil, aga mitte liiga palju. Jeesus, ära ole selline nartsissist! 

2. Vaata oma laste järele. Ei, mitte nii palju. Kuule, ära ole selline helikopterma!

3. Hangi endale ja lapsele playdate'i jaoks semusid. Su laps peab õppima sotsiaalne olema ja vastavalt käituma. Samas on ära sunni oma lapsele sõpru peale. Las nad leiavad orgaaniliselt omaenda sõbrad. Oota, mis? Kas lased ta lihtsalt välja mängima? Tunned sa üldse naabruskonna lapsi, kellega ta seal kohtuda võib? Kas sa ei hooli?!

4. Ära muretse nii palju mahetoidu pärast. Mis sa ise lapsena sõid? Ja pole sul ju häda midagi. Jumal hoidku, kas su laps sööb kunstlike värvainetega toitu? Sa oled koletis, mitte ema.

5. Ole uhke oma rasedusarmide üle. Aga - kas on vaja sellise kehaga lausa bikiinid selga ajada? Ei ole, ma korda, ei ole vaja!

6. Sa oled liialt lastele keskendunud. See keerab untsu abielu ja sõprussuhted. Misasja? Mis "oma ajast" sa räägid? Kas sa ei suudagi tühjast tassist valada? Väga isekas! Mõtled vaid endale.

7. Tänapäeva lastel pole mingit distsipliini. Aga sa ei tohi öelda oma lapsele "ei", see kahjustab teda. Ära kasuta mingil juhul "aeg maha" tooli, kui sa ei taha temaga kogu ülejäänud elu psühhoteraapias käia. Sa keeldusid oma lapsele mänguasja ostmist ja lased tal nüüd veel nutta ka. Ma teatan lastekaitsesse!

8. Ära unusta päiksekaitsekreemi. Isegi, kui sa lapsega välja ei lähe. Aga kas sa tead, et selles on surmavad kemikaalid? 

9. Rinnaga toitmine on lapsele parim. Aga kas sa pead seda tõesti i g a l p o o l tegema? On sul mingigi sündsustunne?

10. Lapsi ei saa ära hellitada. Hoia neid, maga koos nendega.Oled sa rumal, nad võivad ju lämbuda?!

ALLIKAS: oklahomacity.citymomsblog.com

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid