Jaga:     
Pere ja Kodu

SÜNNITUSEGA SEOTUD MÜÜDID: aeg need purustada! (1)

Aitab nendest sünnitusega seotud müütidest! Kas sa oled kuulnud midagi sellist, et kui sa paned noa tuhude ajal voodi alla, aitab see valud pooleks lõigata? Me ei usu seda mitte üks põrm! Kuid taolisi müüte on aegade jooksul tekkinud ja ringlema läinud teisigi.

Vürtsika toidu söömine, seks ja auklikul teel autoga sõitmine toob sünnituse kiiremini esile.

Ei taha küll sinu illusioone purustada, kuid ühelgi eelmainitud tegevusel ei ole mittemingisugust pistmist sünnituse toimumisega. See muidugi ei tähenda, et sa ei või lasta heal maitsta vürtsikal toidul ja nautida seksuaalseid hetki oma partneriga. Lihtsalt ära tee seda selleks, et sünnitust kiiremini esile tuua. Su laps sünnib siis, kui ta on selleks valmis, kas sa tahad seda või mitte.

Sünnitus algab siis, kui veed ära tulevad

Vähem kui 15% sünnitustest algavad koheselt pärast veede äratulekut. See ei tähenda muud, kui on aeg oma arstiga ühendust võtta. Samuti ära oota meeletut veehulka nagu filmides oled näinud. See on rohkem nagu veenire, kui Niagara juga.

Laps tuleb paari pressimisega välja

Taaskord, liiga palju filme. Kui mõni naine peab vaid paar korda pressima, et laps välja tuleks, on täiesti normaalne, et enamusel kulub selleks mitu tundi. Mõnedel juhtudel isegi kauem. Kindlasti on sel ajal oluline pressimiste vahel puhata, et energiat säästa.

Laiade puusadega on lihtsam sünnitada

See, kuidas naised puusad näevad välja väljastpoolt, ei väljenda seda, mis toimub tema sees. Sünnituse lihtsuse või raskuse määrab naise luustiku struktuur.

1 kommentaar

K
Kolme lapse ema.   /   13:01, 22. jaan 2018
Kõigi kolme lapsega on veed esimese pressiga tulnud. Nirisevaks joaks ma seda ei nimeta-Niagra sobib hästi 😀 Ja kõik kolm on ka sûndinud 6 h-ga, ja igaûhega on presse olnud 3- ja palju ônne- olete ema!

Loe ka neid lugusid