Jaga:     
Blogid

Korra võib naljakas olla, kui 3-aastane üle toa ”kulat küll!” käratab. Mis saab siis, kui laps seda keset poodi karjatab?

Kodus teiste täiskasvanutega suhtlemine läheb aina keerulisemaks, sest Annu nopib kõik üles. Lollakaid nalju, iroonitsemist ja musta huumorit ei saa enam üldse teha, sest muidu hakkab üks teatud 3-aastane mulle sarnaseid kilde viskama.

Ropendamisest ma parem ei hakka rääkimagi… Või noh, okeiii. Mis siin salata, et ma olen tegelikult ropu suuga ja vahel ikka lipsab mõni rumalus üle huulte. *Ups* Korra võib naljakas olla, kui kolmeaastane üle toa ”kulat küll!” käratab, sest väikevend lükkas ta hoolega ehitatud torni ümber, aga hmmm, mis saab siis, kui ta seda keset poodi karjatada otsustab?

Annu ja Joel teavad ka, et mul on tita kõhus. Või noh, Annu teab ja saab aru, Joel pigem lihtsalt imiteerib seda mida Annu teeb ja ütleb. Minu arust on see nii armas kuidas nad käivad mu kõhtu kuulamas ja musitamas, ning kui Joel minu otsas ukerdab, siis Annu alati manitseb: ”Joel, vaata ette! Emmel on tita kõhus, sa teed talle haiget.”

Kui Annu kuskil mõnda beebit näeb, siis hüüatab ta kohe, et tema tahab ka sellist beebit omale ja siis tõdeb mõne hetke pärast tõsise näoga, et aaa, emme kõhust juba tuleb varsti üks selline kisakõri…

Üks õhtu kuulasid nad jälle ”mida tita räägib” ja Annu siis teatas tähtsa näoga, et beebi olevat talle öelnud, et tal on kõhus passimisest kopp ees ja ta tuleks pigem juba välja, et nendega mängida.

Mees rääkis mulle ükspäev enda ja Annu vahelisest ”jutuajamisest”.

Mees: Sa oled issi printsess!
Annu: Ei ole. Mul on püksid jalas!

Sest no daaa, printsessid kannavad ju ainult kleite! Küll see issi on ikka rumal.

Aga teate millal läheb unejuttude lugemine juraks kätte ära? Siis kui laps hakkab aru saama, et sa ”kogemata” kaks lehte vahele jätsid… #mugaveluläbi

Postitust saad edasi saad lugeda siit: lipsuke.com

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid