2
fotot
Jaga:     
Blogid

HAMBAD TULEVAD: mingisugust palavikku, nohu, köha ja kõhulahtisust õnneks polegi!

Teate, ma julmalt põdesin seda hammaste tulekut, aga kui kõik hambad tulevad edaspidi ka nii nagu need praegused peaaegu kaks, siis andku aga minna. 

Beebi polegi enam nii beebi ja see teeb natuke kurvaks, kuid samas muudab tema kasvamise nägemine mind aina elevamaks, sest ta muutub aina asjalikumaks ja polegi enam see "tömp", kes ööd ega mütsi aru ei saa. Ta on juba päris asjalik tegelane.

Seitsmes kuu on kohe kindlasti eriline sellepoolest, et nädal tagasi puges välja esimene hammas ja hetkel ootame ka pingsalt teist. Teate, ma julmalt põdesin seda hammaste tulekut, aga kui kõik hambad tulevad edaspidi ka nii nagu need praegused peaaegu kaks, siis psh, andku aga minna. Eks tal ööd on vähe häirivamad, sest öösiti tunneb ju igemete valu paremini, aga see kõik piirdub edasi-tagasi voodis nihelemisega ja uinub taas suht kiiresti. Mingisugust palaviku, nohu, köha ja kõhulahtisust tekkinud ei ole. Ainuke, mida täheldanud olen, on oma kõrvade kakkumine ja kohati keeldub ka söögist, aga mitte nii kategooriliselt, et sellest suurt probleemi oleks.

Nüüdseks oleme võitu saanud ka kõhuhädadest, mis meid päris pikalt vaevasid. Tundub, et Priidik polnud lihtsalt veel lisatoiduks nii valmis, kuid nüüdseks sööme lisa juba ilusti. Hommikuti putru ja lõunaks köögivilju lihaga. Vahepaladena saab kurki, õuna ja muud. Ma tellisin talle ka selle luti, kuhu saab nt kasvõi banaani sisse panna ja siis ta saab seda lutsutada.

Priidik roomab, käputab õõtsudes edasi-tagasi, ajab ennast vaikselt püsti, kuid üldiselt ainult minu najal, muude asjade küljes ta lihtsalt õõtsub ja ronib, aga püsti veel ei tõuse.

Priidikuga hakkasime sellest kuust käima ujumas Loo Spordikeskuses, seda siis omapead. Hakkasin just MyFitnessi klubiliikmeks ja nüüd hakkame käima seal beebide ujumises ja fitnessis.

Kaalu ja pikkust ma jälle öelda ei oska, sest meil arstil käikudega nii pikad vahed, et ma lihtsalt ei tea öelda. Kuuenda kuu visiidil kaalus ta 8300kg ja oli 68cm pikk.

Magamisega on nüüd nii, et teeb ta ikka oma kolme und. Hommikul kuni 1h, lõunal ca 1,30-2h ja enne ööund 30 min. Muutunud on aga see, et kui ta vahepeal tahtis süles tududa, sest ta magas süles paremini, siis nüüdsest pole pea kuu mingit sületamist kordagi olnud, aga ma ütleks, et ta magab nüüd veel paremini. Ööuned uinub ise, päevauned aeg-ajalt ka.

Muidu on Priidikust tulnud selline väga rõõmus poiss. Ta on üldiselt kogu aeg heas tujus ja naeratab. Sellist virinat on tõesti väga vähe. Temaga on tõesti nii naljakas ja tore koos aega veeta.

No te vaid vaadake seda rõõmurulli 💚

Värskete blogipostitustega saad ennast kursis hoida Bettyka blogis SIIN 
Instagramis leiad ta siit: betttyka

Loe ka neid lugusid