Jaga:     
Pere | Vanemate suhtlemine

AUS VÕI MITTE? „Tinder on täis pereinimesi, kes sealt seksi otsivad.“ (13)

Krista (31) on suhtes, 8-aastase tütre ema, kuid tunnistab, et tegi endale profiili Tinderisse. Suhe elukaaslasega on lohisenud juba aastaid erilise kireta. “Mina ei teinud profiili selleks, et sealt seksi otsida. Olen lihtsalt seltskondlik, mulle meeldib flirtida ja meestega suhelda,” räägib ta ajakirjas Pere ja Kodu.

“Saan mõne mehega kokku, käime söömas või tantsimas, aga kaugemale ma ei lähe. Jah, see pole ikkagi päris aus kellegi vastu – aga paraku on terve Tinder täis pereinimesi, kes sealt seksi otsivad.”

Vahepeal hakkas Kristal jutt sujuma mehega, kellel on samuti pere. Neist said sõbrad. Liigagi head. Ühel hetkel tundis naine, et on astumas üle endale seatud piiri, ja astus kiirelt sammu tagasi. Kustutas oma Tinderi konto. Mis tema enda püsisuhtest edasi saab, naine ei tea. Kas probleemid seksuaalelus on tekitanud pingeid ka muus vallas või on pinged suhtluses toonud probleeme seksuaalelus, ei saa kumbki enam isegi aru.

Küll aga tõdeb Krista, et seks oma mehega on mõttetu ja vastumeelne. “Ma lihtsalt leban kord nädalas voodil, ausalt,” sõnab ta. “Kokkuvõttes pole vist suurt midagi ajaga muutunud. Täidan­ nii-öelda abielunaise kohust, nagu kunagi öeldi.” Lahkuminek ei paista kummalegi parima variandina, sest soov last ühises kodus kasvatada tundub kõige tähtsam. Ent energiat seksiellu sädet tuua ei paista kumbki leidvat.

Loe värskest numbrist naiste avameelseid pihtimusi ummikusse jooksnud seksuaalelust ja häid nõuandeid seksuoloogilt-pereterapeudilt. 

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

7 kommentaari

T
Totu kuult  /   12:39, 13. jaan 2018
Mis asi on Tinder
  /   10:32, 15. jaan 2018
see koht kus saab rentida sexi jaoks väikest tuba kuni tunniks ajaks
P
pärismaalane  /   08:21, 14. jaan 2018
Jah , aga mis on Tinder ?
  /   10:32, 15. jaan 2018
tuba kus saab ka grupi sexi teha kuni 5 partneriga järjest ...
K
krista  /   13:40, 14. jaan 2018
sinu mees teeb samu asju ja sina ka ei tea, sest tal ka igav. Rahvas, aeg avada kaardid ja ärge salake, et pole teinud, petnud, sest statistika ütleb, et seda teevad 92% meestest ja 80% naistest. Lõpetuseks legaliseerige prostitutsioon, sest kõik nkn hooravad ringi.
  /   10:34, 15. jaan 2018
meie naisega teeme sexi alati võõraste partneritega juba 5 aastat ning võrdleme kellel rohkem partnereid iga 3 kuu järgi
L
lumepall põrgus  /   14:32, 14. jaan 2018
Meie päev möödub netis, meil pole aega lähedaste jaoks. Mugavam on end ilusaks ja ihaldusväärseks kirjutada Tinderis, kui oma mehe ja laste jaoks vaeva näha. Tõenäoliselt ka mees ning lapsed tsätivad telefonis.
  /   10:36, 15. jaan 2018
sex massidesse ja alates juba 12 aastaselt nagu praegu kindlalt kuid mitte 9 aastaselt mis juba praegu kolmandiku ringi
L
l..bude lõbustused  /   21:47, 14. jaan 2018
Ahahh et nüüd olemegi nii kaugel kus l...idel jääb veel õigust ülegi. Selle asemel, et hoorata vaadaku peeglisse. Pole mõtet kedagi kinni oma valedega hoida. Kui l..s tahab hoorata siis hooraku aga játku teised inimesed sellest roppusest välja. Las mees ja laps lähevad oma teed saab hoor seigelda. Elu on ju seiklus sellisele rämpsule!
A
aga kuidas keelduda heast  /   10:39, 15. jaan 2018
kui ainult 10 % abielupaaridest ei tee sexi võõraste partneritega aga õlejäänud 90 % teevad võõra partneriga minimaalselt 2 korda seda kuus , kuid tavaliselt rohkem
S
sama siin  /   11:13, 15. jaan 2018
Olen pereinimene, kes samuti otsib. Miks mitte kohtuda ka teiste pereinimestega. Või vallalistega. vahet ei ole.
K
Kui Tinder on  /   13:22, 15. jaan 2018
täis seksikuulutusi, on asi selge. Järelikult on asjast huvitatuid. Miks halvustada seksi kui nii paljud tahavad?
S
sexi austaja ja sage kasutaja  /   13:46, 15. jaan 2018
see nii hea koht partneri leidmisel ja kasutan alati seda võimalust 2 korda nädalas vahelduseks kodusele partnerile

Loe ka neid lugusid