Jaga:     
Blogid

KÜSISIN BEEBIGRUPIST NÕU. Ja mis ma vastuseks sain?!

Sain Facebooki beebigrupis vastuseks, et miks jaurad siin, mis vahet on, kuidas keegi teeb? Mul on nii "mehh" lihtsalt...

Kuna täna kinnitasid nii Mia arst kui ka logopeed, et meie suulaeaukudega beebi peaks sööma rohkem tükilist toitu, siis ma tegin kohe suure hunniku erinevaid püreesid. Tükkidega!

Meil oli kodus juhuslikult päris palju beebitoidu tuube, seega pakendasin kogu järgneva kuu aja toidu plastikpakenditesse – samasugustesse, nagu poeski beebipüreesid serveeritakse.

Kuna ma ikkagi ei tea, miks need püreed seal poes nii kaua tuubides säilivad (kas on mingid säilitusained või muu tehnoloogia), mõtlesin isetegemise kohta küsida enda arust kõige päevakohasemast allikast – Facebooki grupist “Beebid 2017”.

Mida ma tegin?
Küsisin, kas keegi on teinud tuubitoitusid ja kuidas neid säilitanud?

Vastuseks sain, et mitu neist panevad püreesid hoopis jääkuubikuvormiga sügavkülma ja pärast külmutamist gripp-kotti. Ei, tore, aga ma küsisin ju tuubitoidu kohta?!

Sain vastuseks, et miks jaurad siin, mis vahet on, kuidas keegi teeb? Heideti isegi ette, et miks ma tuube esile toon, kui kilekotid on palju odavamad.

Ei, polegi vahet, kuidas keegi teeb, aga kuidas ma siis oma neid juba valmis tuube säilitan? Pigistan ümber, kuubikuvormi, nagu soovitasite või???

Inimestel on lihtsalt lugemis- ja arusaamisvõime kuhugi kadunud. Kurb!

Mairika teisi blogipostitusi saad lugeda SIIT

Loe ka neid lugusid