Jaga:     
Blogid

PETTUNUD EMA: jube raske on lastele tegevust leida. Nad tüdinevad nii kiiresti!

Me mõtleme midagi põnevat välja ja tahame nendega mängida, aga nad tüdinevad nii kiiresti sellest ära

Ma avastasin, et ma pole siia see aasta veel jõudnudki. Kohutav, eks ole? Ega me tegelikult midagi erilist teinud ei olegi, oleme kodused olnud ja niisama puhanud. Täna avastasime Reioga, et meil on lastele jube raske tegevust leida. Me mõtleme midagi põnevat välja ja tahame nendega mängida, aga nad tüdinevad nii kiiresti sellest ära. Ausalt öeldes olen ma selles natuke pettunud, aga mis mul ikka teha on. Oleks neil oma tuba, siis oleks neil vahvam ma usun. Neil on küll oma mängunurk ja terve korter on nende ees valla, aga tundub ikkagi, et neil jääb ruumist puudu.

Me oleme Reioga mõelnud selle peale, et äkki peaks suurema korteri otsima aga samas üürihinnad on meeletud ja meil on hetkel nii hea korteriomanik. Ideaalis koliksime me vist Haapsallu, tundub kuidagi nii mõnus koht, kus elada ja lapsi kasvatada, aga me ei raatsi Reio töökohast loobuda. Tal on siin hea palk ja normaalsed töökaaslased. Ühesõnaga jääme hetkel veel enda pisikesse korterisse.

Tegelikult on meeletult suur soov mingi muutus enda elus teha, aga vot, ma ei mõtle välja, milline see muutus olema peaks.

Teisi Kadi-Liisi blogipostitust saad lugeda SIIT

Loe ka neid lugusid