Jaga:     
Blogid

UUE AASTA LUBADUS: tahaks 10 kilo alla võtta ja lapse rinnast võõrutada

Keegi rääkis mulle, et imetades peaks kaalust alla saama. Mina ei saa aru, kuidas see üldse võimalik on ja kui ongi võimalik, siis miks ma juba piitspeenike pole?

Kuidas siis möödus meie pere jaoks aasta 2017? Võrreldes eelmiste aastatega, oleme me selle aastaga väga rahule jäänud. Kõik on läinud järjest paremuse poole ja loodame, et uus aasta möödub ka ilma probleemideta.

Uue aasta lubadustest nii palju, et üritan vähemalt 10 kilo alla võtta ja enda välimuse uuesti tagasi saada. Praegu tuli meelde see, et keegi kunagi rääkis mulle, et imetades peaks kaalust alla saama. Mina ei saa aru, kuidas see üldse võimalik on ja kui ongi võimalik, siis miks ma juba piitspeenike pole? Mul on lihtsalt kohutavalt suur vajadus koguaeg midagi näksida, üldiselt ikka magusat.

Aa, ühesõnaga ma tegelikult rääkisin uue aasta lubadustest. Esiteks tahaks 10 kilo alla võtta, tahaks Chrisi rinnast võõrutada, tahaks Chrisi oma voodisse magama saada ja tahaks, et ta hakkaks potil käima. Kuigi ma tavaliselt uue aasta lubadusi ei anna siis see aasta teen erandi.

Ja meil on ju blogiga ka nii palju plaane uueks aastaks. Loodame, et blogis on järgmine aasta sama hea kui oli see aasta.

Ühesõnaga on meil plaanid ja lootused. Uuel aastal on meil üks suuremat sorti ettevõtmine ka, millest ma hetkel teile veel ei räägi, aga ma olen nii elevil, see muudab kogu meie senist pereelu 100%. Ma nii väga tahaks rääkida aga kuna me peame ise kõigepealt välja mõtlema, et mis ja kuidas siis ma hetkel veel ei räägi.

Tulin just mõtte peale, et äkki peaks iga kuu endale mingisugused eesmärgid püstitama ja siis neid järgima. Mis te arvate, kas see oleks hea plaan? Äkki on mul siis motivatsiooni rohkem? Ah, eks paistab.

Ma lihtsalt tunnen, et aasta 2018 on minu aasta. Peab tulema.

Kas teil kallid lugejad on uueks aastaks lubadused antud?

Teisi Kadi-Liisi blogipostitusi saad lugeda SIIT

Loe ka neid lugusid