Jaga:     
Pere ja Kodu

Aastavahetust beebiga: kuidas läks?

Sa said just lapse? Pole hullu, see ei tähenda, et aastavahetus oleks hukule määratud.

Kui sa said oma esimese lapse sel aastal, on 100% kindel, et selle aasta aastavahetuse plaanid erinevad eelnevatest kardinaalselt. Ülikaua üleval olemised, alkoholi tarbimine, pohmakad… ei tundu just kõige ahvatlevam plaan, kui sul on väike beebi kodus.

Olenemata sellest, et sa ei tunne nagu sa tahaksid oma lapsega väga rahvarohketesse kohtadesse minna, ei tähenda, et sa ei saaks aastavahtust tähistada. On mitmeid viise, kuidas seda sündmust tähistada ja lõbutseda, luua uusi mälestusi ja olla ise ning veenduda, et laps on õnnelik. 

Vaata aastavahetuse ülekandeid kodus diivanil

Muidugi, kui sa ei taha kulutada tervet varandust lapsehoidja peale või kui juhuslikult mõni sinu sugulastest ei ole nõus lapse eest hoolitsema, on mõistlik plaan vaadata kogu šoud kodust.

Samas, kas sa tõesti tahad minna rahvamassi sisse tunglema?

Korralda lapsevanemate pidu

Kutsu teise lapsevanemad koos lastega endale külla. Kokake koos, vaadake multikaid ja aastavahetuse programmi ja nautige üksteise seltskonda.

Mine varajasele õhtusöögile

Paljud väiksed beebid saavad hakkama lühiajalise restoani külastusega, ilma, et neid midagi ärritaks.

Võta beebi peole kaasa

Kui sa ikka kuidagi ei suuda kodus püsida, võta oma laps kaasa. Muidugi, oleneb see suuresti peost, kuhu sa plaanid minna. Reivid ja mürarohkemad peod jäta sel aastal vahele. On täiesti mõistlik võtta laps kaasa peole sõprade juures. Kuidas kindlasti kooskõlasta see peo korraldajaga ja veendu, et lapsele oleks magamiseks vaiksem ruum olemas.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid