Jaga:     
Blogid

MAGAMISSTREIK: "See võtab täitsa läbi!"

Ma ei tea kas selline asi on olemas nagu magamisestreik? No nagu need tissistreigid jne. Vast ikka on.

Ühesõnaga, meil viimases kolm - neli päeva käinud nende päevaste unedega üks igavene traalivaali. Priidik tegelikult sünnist saati selline “mitte magaja” olnud, aga no sellist pulli pole varem olnud, et laps päeval magab kokku maksimaalselt 1,5h.

Ta ärkab üldiselt 8:30 ja teeb oma esimese une peale ärkamist juba kuskil 9:15. Üldiselt ta annab kohe oma silma sügamiste ja haigutustega märku, et nüüd on aeg. Ootan siis mina ja vaata, et kell juba 10 ja poiss ikka toimetab rahumeeli ringi, ei paista kusagilt seda und. Noh, ja nii ta lasi, kuni 12-ni välja JA SIIS tegi ka 30 minutit iluund.

Kusjuures kogu ärkvel oleku aja polnud viril ega midagi, toimetas omaette, naeratas ja oli täitsa lõbus sell. Ma siis ikka vahepeal proovisin teda magama saada, aga selle peale sai lausa kurjaks ja hakkas nagu põrguline karjuma, teate nagu oleks kurjast vaimust järsku vaevatud, nagu miski saatan oleks võimu haaranud.

Oma järgmise une tegi ta kuskil 17 õhtul, seda ka siis kuskil 30 minutit ja siis pani kuni ööuneni ehk kella  22-ni välja. Ööd ta magab meil selle eest ikka nagu nott, jumalale tänu. Kõige naljakam selle juures on see, et ta ei virise, ei tundu unine jne, pigem just selline rõõmupall. Ma nüüd nagu ei teagi mis toimub, kas peaks muretsema? 

Teate, selline rütm võtab ikka päris läbi. Muudkui otsi tegevust, et tüübil jumala pärast igav ei hakkaks aga no, palju neid tegevusi kolmekuusega ikka on. Ta ju ei mängi vms, põhiliselt peab temaga jutustama ja mingeid asju näitama ja niisama lolli mängima. Jama on selle asja juures nüüd see, et kõik jutud on ka räägitud, ma vist 20 korda järjest talle ühte sama jura ajanud ja see laps saab kurja aru ka, et ma talle juba 20 korda sama juttu räägin ja kuhu see siis sobib...

Millest see nii vähene magamine tulla võib?

Värskete blogipostitustega saad ennast kursis hoida Bettyka blogis SIIN 
Instagramis leiad ta siit: betttyka

Loe ka neid lugusid