Jaga:     
Blogid

MIKS me halba suhet kannatame ja lahku ei lähe?

Kas teate kui oluline on enda kõrvale leida see õige inimene? Mõned aastad tagasi olin ma üpriski kindel, et mina ei saa tunda kunagi seda õiget armastust,  tingimusteta armastust.

Hea küll, lapsed armastavad tingimusteta, aga ma mõtlen just elukaaslase poolset armastust. Mu elus on olnud nüüdseks 4 sellist natuke pikemat suhet mida ma reaalsest saangi suheteks nimetada. Nendest suhetest ma rääkima ei hakka, kõigis neis oli oma häid ja halbu külgi.

Aga ainuke suhe, kus ma reaalselt olengi saanud olla see kes ma olen on Reioga koos olles. Ta ei ole kunagi pahaks pannud mu käitumist või mu välimuse kallal virisenud. Mul on päris palju vigu, aga ta on kõik mu vead omaks võtnud ja armastab mind ka koos nendega nii väga. Ma ei kujutaks praegu ettegi, kui teda mu kõrval poleks. Ta toetab mind 100% kõigis mu ettevõtmistes, isegi kui õnnestumisprotsent on imepisike.

Jah, mõned aastat tagasi poleks ma uskunud, et selline üksteise mõistmine, austamine, hoidmine ja armastamine on võimalik. Me oleme koos olnud üle kahe aasta ja selle aja jooksul on meil tülisid olnud umbes 2-3. Eks me vahepeal ikka natuke nääkleme, aga siis palume vabandust ja oleme rõõmsad edasi.

Kuidas on võimalik, et mõned inimesed kannatavad suhtes olles nii palju? Miks ei minda lahku, kui nähakse, et see suhe ei paku neile midagi muud peale peavalu? Miks inimesed suhtes olles üksteisest ei austa? Samas võib olla palju põhjuseid, miks ollakse koos. Harjumus, lapsed, pole kuhugi minna, hirm üksinduse ees, ühised laenud jne.

Olin ka mina üks neist, kes lihtsalt ei osanud tulla välja negatiivsest suhtest/suhetest. Aga kui ma andsin taas iseendale võimaluse, läks kõik jälle positiivsemaks. Päike tuli välja ja koos päiksega ka minu soov elu nautida.

Võtke nüüd endale natuke aega ja mõelge, kas see suhe, kus te olete, pakub teile seda, mida te vajate, kas te tahate selles suhtes olla, kas te olete õnnelikud. Mitte miski ei muutu, kui ei mõelda iseenda heaolu peale. Võibolla te praegu arvate, et ma ei tea, millest ma räägin, aga uskuge mind, ma tean. Kui te olete negatiivses suhtes siis see ei lähe paremaks. Kõik läheb ainult hullemaks..

Teisi Kadi-Liisi blogipostitusi saad lugeda SIIT

Loe ka neid lugusid