Jaga:     
Pere ja Kodu

„Isad peidavad end perekohustuste eest vetsu!“ (20)

Iga päev, üle terve maailma, hiilivad mehed lastekasvatamise kohustustest kõrvale ja peidavad end tualettruumi, et nautida luksuslikku 20-minutilist kakapausi. Sa kuulsid õigesti: kakapausi.

Isade vetsus käimine on midagi, mis mõjutab kõiki rahvuseid ja ajab emasid närvi kogu maailmas. Me peame sellest rääkima!

Emad lihtsalt teevad oma häda ära ja kõik. Mehed aga vajavad selleks lausa pausi. Kas sa märkad erinevust? Kui ma kasutan tualetti, pean ma käsitlema seda kui väljakutset. Ma jooksen vetsu ja välja rekordilise ajaga. Mu abikaasa aga võtab selle jaoks aja, sulgeb ukse ja eraldub kodus toimuvast.

Mul on kõrini sellest, et mu abikaasa pühapäeva hommikul “võtab aja“, et end toimuvast välja lülitada ja sulgeb end tualetti, olukorras, kus elutoa põrand on hommikusöögi helvestega kaetud, toidukarbid ja kogu kappide sisu on laste poolt põrandale laotatud. Ja seal ta läheb, telefon ühes käes, oma suletud keskkonda nautima rahulikku 20-minutilist üksi olemist. Ma olen enam kui kindel, et ta on seal vaadanud terve "Game of Thronesi" seriaali ilma minuta.

Jah, ma usun, et mu abikaasa lõpuks teeb ka oma häda seal ära. Aga kui tema soolestik töötab ultra-super-aeglaselt, tähendab see väga palju aega üksinda ja ka mina tahan sellest osa saada!

Üks Jaapani firma lisas just mitte suitsetajatele 6 lisapäeva nende puhkusele, kompenseerimaks suitsetajate suitsupause. Isad, ma tahaksin sama teha. Kui te jätkate nende kaka-pauside tegemist, soovin mina saada võrdväärselt vaba aega igal aastal.

Abikaasad, oleme teid hoiatanud. Iga tühja WC-paberirulli ukse alt väljaviskamine lapsele, annab teile lisa 30 sekundit oma häda sooritamiseks. Teen sulle Skype-kõne, kui olen Hawaiile jõudnud.

11 kommentaari

E
ehh  /   16:09, 6. dets 2017
Tead, mul on pohlad sinu ininast. Oleksid sa mu naine, ma saadaks su pikalt ja kaugele..
Õ
õudne  /   08:36, 7. dets 2017
Tõesõna, mõelda vaid, 20 minutit päevas ei lasta ka rahulikult häda teha? Sellise naise mees küll ei tahaks olla.
T
tegelt on õudsam see,  /   20:30, 8. dets 2017
et see sama naine ei saa isegi korra nädalas 20 minutit kakapausi teha.
Kui on väikelapsed majas, siis oled nagu sputnik või torpeedo, siuh kempsu, siuh tagasi; siuh söögipaluke põske ja siuh magama, et järgmine hetk, siuh imiku juurde.
Elu on siis kiire, ja mehest enam oleks vaja iseenda klooni.
Tühja tema kempsupausist, elab üle, aga kui tuleb välja, et pikad tööpäevad polnudki tööpäevad vaid oli tšiki-briki, siis sellest naised üle ei saagi. Pärast siis kirjutatakse artikleid, kuidas mehed murdusid, kuna naised ei hooli ja vähemasti isadepäeval tuleks "eluhammasrataste vahele" jäänutel hoida kätt või jalga, et ära ei kooleks või ei suitsideeruks (oh õudust). Las koolevad, kui kasulikud olla ei mõista, vastutada ei jaksa, aga mõnusid eeldavad ning õigusi nõuavad!
U
uiuiui  /   22:26, 8. dets 2017
Oh sa vaene lilleke! Ime, et inimsugu üldse püsima jäänud on, kui see lastega tegelemine nii ületamatult raske on!
M
mis nüüd vaene?  /   00:08, 9. dets 2017
Otse vastupidi, tänu minusugustele inimsugu kestabki ju. Raske on, aga omaenese laste eest kempsu ei lukustu ega armukest otsima lähe, kui järeltulevat põlve kasvatada tarvis. Kõige tähtsamad tegevused ees, pärast võib alles lukustada ja armukesi otsida...kui juba laste ees hoolt kantud piisavalt ja ebatarvilik pool mahakantud.
J
jube   /   21:13, 7. dets 2017
Peaks nagu naljakas olema... aga tegelikult on kohutav. Ongi olemas sellised naised, kes ainult mehe turjal elavad, hetkegi rahu ei anna. Mehel ei tohi olla ainsatki vaba hetke, ühtegi hingetõmmet, mis vaid talle endale kuulub. No ja kui lapsed on lohakad- siis vaadaku see naine peeglisse. Mehe kallal kiunumise asemel võinuks lastele korda õpetada. Ja ei, mees ei pea absoluutselt kõike tegema, kaasa arvatud lastele elementaarseid korra hoidmise oskusi õpetama. MIs roll naisel siis üldse on? Elu nautida, printsessi mängida ja mehele närvidele käia või? Ega ikka ei ole küll.
O
ongi jube,  /   21:32, 8. dets 2017
kuna eeldad naiselt kõike seda, mida enda puhul tapvaks pead!
Veelgi jubedam on see, et te mehed, ei leia meestele mitte mingit funktsiooni...., sest kui mees kas või teenib ainult (muud mitte midagi ei tee), siis virisete, et naine meest AINULT raha pärast.... Nüüd, kus MITTE AINULT ja raha ei mainitagi...jälle viiksviksviiksviks ja vinvinvin. Üks häda ajab teist taga, raha nõuda ei tohi, hinda meest ennast, kui meest ennast ka pole, siis jaga lugupidamist jaga kogu olematu raha eest! Mannad-memmekad ja vinguviiulud on eesti mehed. Iivet eeldavad ja lapsi, kes neid vanana kasivad nõuavad, aga kuis see vahepealne aeg, kepist vanadusnõtruseni...äkki paneks ka õla alla...no ei, loodus neil ei luba, tilu kukub otsast, kui ise miskit kasulikku teevad.
O
on  /   01:22, 9. dets 2017
siin eriti kõva kiruja...saa kaineks ja elage korralikult, mitte nii, et toas ei saa kkarguta läbi, mõned kohe ei oska kasvatada muidu kui peavad põrandad sodi täis olema...eriti meeldiv kui laps teeb midagi ja naine keerab pea poti poole- no võta see nuga enne käest kui kartuleid hakkad lõikuma-ajunõtrus on või...
  /   14:43, 9. dets 2017
saa ise kaineks, kui sinul põrandad sodi täis! Eks pane siis käsi külge, ära oota, millal naine laste kõrvalt aega leiab! Seda potti ja nuga võid ka ise käsitleda, kui juba nii täpselt õiged võtted teada on, ning ajunõtrus ei vaeva! Tunne end koduselt kodus, egas sa võõras või külaline ole!
H
Huvitav  /   22:25, 7. dets 2017
ka poismehena vôttis mul *ittumine ühe läbiloetud ajalehe jagu aega. Kelle eest ma selle l0lli teoreetiku arvates siis ennast peitsin?;)
N
Naised lähevad närvi seepärast et kemmergu ukse taha tekkib ummik.  /   23:32, 7. dets 2017
Kolm tädid arutavad kohvikus, et minu vanamees loeb kemmergus ajalehe ja tekkib järjekord. Teine kiidab, et see pole veel nii hull, minu oma loeb seal romaane. Ja kolmas lohutab, et ka see pole veel midagi, minu taat neid seal kirjutab.
M
Malle  /   23:33, 7. dets 2017
Meil on asjad kahjuks teistpidi.aga ainus vahe on see,et lapsed tulevad järgi.
T
Tuus  /   01:44, 8. dets 2017
Lolliks läksid või!?
M
mx35  /   20:54, 8. dets 2017
Mul oli "tibi" kes pani kotletid tulele praadima ja läks siis 20-ks minutiks wc-sse...
  /   21:33, 8. dets 2017
pole hullu, ma läksin kohvikusse.
J
jepp  /   15:59, 10. dets 2017
Meil pole mingeid lapsi aga sama jama. Lehvitan mehele hüvastijätuks kui ta pidulikult vetsu suundub.
J
Jah  /   17:10, 10. dets 2017
ronin potti ja tõmban vett peale!
  /   20:43, 10. dets 2017
tobe oled järelikult.
N
naljakas autor  /   09:47, 11. dets 2017
Tee nii nagu üks noor naine Statoili tanklas. Ta lausa nõudis,et mees tuleb temaga koos WC-sse. Kutt punnis küll vastu,aga naise kärkimise peale ei julgenud keelduda. Olid seal 7 minutit ja kõigil ootajatel oli lõbu laialt. WC-st välja tulles oli mees tulipunane, naine jälle enesega rahul,et tema võitis.
J
Juura  /   13:25, 11. dets 2017
na naiste meikimise pausid ja pidevad peapesemise pausid ja kreemitamise pausid ja peegli ees vahtimise pausid jne jne....

Loe ka neid lugusid