Jaga:     
Pere ja Kodu

USKUMATU! Teaduslikud põhjendused, miks detsembrikuus sündinud lapsed on erilised

Kui sünnitad oma lapse detsembrikuus, võid lugeda end õnnega koos olevaks inimeseks. Sest detsembrikuu on üks kuudest, kus sünnib kõige vähem lapsi. Sel kuul sünnib lapsi harva ja eriti kuupäevadel 24 ja 25. Nii on need lapsed erilised juba sünnikuu poolest.

Siin on mõned teised eelised, mis detsembrilastel on:

Lihtsad hommikud ja varajane magama minek

Itaalia ja Hispaania ülikoolide tudengite pool läbi viidud uuringu näitab, et need, kes on sündinud detsembris, on suurema tõenäosusega hommiku inimesed, kui need, kes on sündinud suvel. Teised uuringud on näidanud, et sel ajal sündinud lapsed jäävad ka varem magama (yay!).

Klassi noorim

Paljud emad, kes ootavad detsembrikuus sündivaid lapsi, muretsevad selle pärast, kuidas nende laps on noorim lasteaias ja koolis. Kuid tegelikult võib see olla hea asi.

Uuringud näitavad, et noorematel on akadeemilised eelised. On raske olla kõige lühem lasteaias või koolis, aga selleks ajaks, kui on aeg ülikooli minna, saavutavad nooremad lapsed paremad tulemused kui vanemad.

Suure tõenäosusega saab lapsest hambaarst

UK uurijad leidsid, et detsembrikuus sündinud lastest saavad suure tõenäosusega hambaarstid, kirjutab The Guardian. Kunagi pole liiga vara alustada lapsele suu tervise kohta õpetuste jagamist.

Kõrge eluiga

Jõulude ajal sündinud lastel on parimad võimalused elada üle 100 aasta vanuseks.

Allikas: www.mother.ly

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid