Jaga:     
Pere ja Kodu

Viimase minuti ideed, mida sussi sisse panna!

Detsember on märkamatult kohale jõudnud ja taas on aeg laste susse täita. Kui oled oma varude täiendamisega hiljaks jäänud või selle täiesti ära unustanud, siis ära muretse, jagame paari kiiret ja lihtsad ideed, kuidas täbarast olukorrast välja tulla.

Kuivatatud puuviljad ja pähklid. Kindlasti leidub sul kodus mingit sorti kuivatatud puuvilju või pähkleid. Pane need kihiti väiksesse purki, seo purgi umber kaunis värviline pael ja tervislik kingitus ongi valmis.

Värviraamat. Kui sul juhtub kodus printer olema, siis prindi välja oma lapse lemmikkangelaste või multifilmitegelaste pildid ja sõlmi need kaunilt kokku. Lisa ka mõni värvipliiats või vildikas sussi sisse.

Kaunid komplimendid. Kirjuta väikeste sedelite peale, mida sa oma lapses enim hindad. Olgu selleks tema headus, lahkus või kaunis lauluhääl. Või hoopis see, et ta koolis nii hoolas on. Voldi sedelid kokku ja pane pisikese koti sisse. Lisaks võid lisada pikema kirjaga teksti, kus tuletad talle meelde, et jõuluaeg on andmise ja hoolimise aeg.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid