2
fotot
Jaga:     
Uudised

PALJU ÕNNE! Näitleja Kaili Viidas ja kirjanik Ott Kilusk said kaksikud!

Näitleja-lavastaja Kaili Viidase ja kirjanik Ott Kiluski perre sündisid kaksikud Leenu ja Lauli. 

Terve pere on juba kodus. Pärnus elaval paaril on kodus kasvamas veel tütar Emili. Otil on ka 16-aastane tütar Ireene. 

Kaili on varasemas loos Pere ja Kodule rääkinud, et tema ja Oti suhe on kujunenud võrdlemisi tormiliselt. Ott töötas varem Vanemuise teatris inspitsiendina ja nad olid varem teineteist teatriringkondades kohanud, ent jäänud pigem teretuttavateks. „Siis tuli ta vaatama ühte mu etendust, mis talle väga meeldis. Hakkasime pärast kohvikus rääkima ja … jube hea oli temaga rääkida, ta on hästi hea huumorisoonega, lihtne, aga tark mees,“ meenutab näitlejanna.

Ei läinud kaua, kui Ott kolis Tartust Kaili juurde Pärnusse. „Tavaliselt on naised need, kes on valmis ohvreid tooma. Ott aga vahetas linna ja ametit. See on minu arust hästi tore ja romantiline,“ mõtiskleb Kaili.

Esimese lapse Emili saamist nad otseselt ei planeerinud. „Lasime tal lihtsalt tulla,“ otsib Kaili õiget sõnastust. Kui siis beebiuudis tuligi, oli paar äärmiselt rõõmus. "Teatris võeti ka uudis väga hästi vastu ja kiideti, et nüüd on mul ühiskonnas uus roll,“ muigab naine. 

Raseduse ajal tundis Kaili end aeg-ajalt nagu ulmefilmis. „Kui selle peale liiga pikalt mõtlema hakata, siis on see ikka väga kummaline, et keegi elab sinu sees,“ naerab ta. 

Loe ka neid lugusid