Jaga:     
Pere ja Kodu

Mida kanda pere jõulupildi tegemisel?

Pere jõulupildi tegemise jaoks riiete valimine võib olla kõige suurem stressiallikas. Siin on mõned baas reeglid, mis võivad aidata sul valikuid teha.

·      Perepildi jaoks on alati parem riided kooskõlla viia kui neid kokku sobitada. Tuleks jälgida, et riietus oleks harmoneeruv.

·      Vali riided välja varakult ja laota nad üksteise kõrvale, et sa näeksid, kuidas nad koos välja näevad. Ideaalne oleks kui katsetaksid nende sobivuse enne pildistamist kodus ära, et vältida pettumust.

·      Klassika ja lihtsus! Liiga palju mustreid võib pildil häiriv olla. Kui siiski otsustad mustrite kasuks, võiks suuremal osal inimestel olla seljas ühte tooni riided ja väiksemal osal mustriga. Eelista heledaid toone.

·      Jalanõud! Kindlasti ära unusta valida pildistamise jaoks jalanõusid. Teine variant on teha jõulupilt sokkides. Kuid siis on oluline vältida nö “igapäevaste sokkide” kandmist. Teretulnud on huvitava mustriga või hoopis villased sokid.

·      Väldi peenikese triibuga riideid kuna teinekord paistavad nad pildi peal kummalised välja.

·      Väldi tumedaid toone ja musta. Sa ju ei taha, et sinu perepilt oleks tume ja sünge! Pilt võiks olla puhas, helge ja rõõmus, väikse piduliku nüansiga.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid