Jaga:     
Blogid

Ema tunneb end tüütuna: "Mees uuris, et mis häda mul selle kaelas rippumisega on?"

Mees uuris, et mis häda mul selle kaelas rippumisega on. Varem ei olnud vaja, et ta koguaeg kõrval oleks ja kuulaks ning kuulaks ja veel kord kuulaks. Nüüd muud pole kui kallis, mis sa teed, kuhu sa lähed, kas tuled istud minu juurde?

Ma istun siis ise sinu juurde. Ma ei lähe veel magama, ootan sinu ära. Ma vaatan hiljem selle filmi ära, lähme koos. Miks ma olen õhtuti nii tüütu? Võib olla selle pärast, et oma kodukandis pole mul sõprusringkonda ja selleks, et kedagi näha ja niisama lobiseda, on vaja ikka kusagile sõita. Muidu tüütaks ma ema, aga ka ema käib tööl ja mina istun terve päeva väikse tummaga koos kodus.

Ainult kilked beebilt ja lapsemeelne jutt enda suust. No ja siis jalutad vaikuses, kuulad ehk muusikat või kokkad, koristad tube. Mees samal ajal tööl olles jagab tööülesandeid ühele ja teisele ning ikka saab tuttavatega juttu ajada. No ja kui ta siis lõpuks koju tuleb ja rääkimisest väsinud on, siis ootab teda kodus naine, kes lausa rääkimisvajadusest nõretab.

Tundub ju tore, et mees on vait ja naine räägib, aga tegelikult tahavad ka mehe kõrvad puhata. Mina tahaks aga täiskasvanud inimese seltskonda, kellega oma päeva hetki jagada või homset arutada. Nii me oleme siis erinevate soovidega ja kuna naistel kipub seda mõistmist rohkem olema, siis hoiad tagasi ja lased mehel vaikuses omi asju ajada. Niigi kolmene ka ju lasteaiast kodus ja tuuritab oma tuure veel.

Aga mingi hetk jookseb ikka pea liiva täis ja tahaks ikka lobiseda. Siis ikka ajad end autosse ja käid mõne sõbranna pool, aga no kuna nii kaugel elame üksteisest, siis suurt aimu meil üksteise eludest pole. Pealegi elavad 30km raadiuses vaid lastetud sõbrannad ja titejuttu nad kuulavad, aga ei mõista veel. Nii jään ma ikka meest koju ootama ja kui tal veel kübeke energiat tundub olevat, siis pladisen ma selle temast välja. Üldiselt on mu mees mõistev ja üritab ikka mu titejuttu kuulata, aga olgem ausad, see on sama huvitav kui ta räägib kuidas poisid tööl segu tegid.

Edasi saad postitust lugeda Kristeli blogist: www.kristelkybarsepp.ee

Loe ka neid lugusid