2
fotot
Jaga:     
Uudised

SUUR SPAA-TEEJUHT: Kus on mõnus väikelastega?

Kõige kättesaadavam võimalus nautida sooja vett ja kliimat Eestist lahkumata on teadagi spaad. Valisime oma kogemusele tuginedes välja parimad spaad üle Eesti, kus on mõnus just väikelastega!

Pole just palju lapsi, kes ei sulistaks ülima hea meelega vees. Küll aga on seejuures oluline, et spaas oleks soe nii õhk kui vesi (eriti kõige pisematele mõeldes), võimalikult mugavad basseinid väikelastega hullamiseks ja turvalised ujumiskohad neile, kes seda kunsti alles õpivad. Boonuseks on muud vaba aja veetmise võimalused ümbruskonnas.

Spaad ei ole küll teab mis odav lõbu, kuid paljud neist pakuvad suuri soodustusi just lastele, sageli saavad nad sisse tasutagi. Häid ööbimistega pakkumisi leiad hotelliveeb.ee ja booking.com. Võrdle neid kindlasti spaa kodulehel pakutava hinnaga.

Kui oled ise valmis pisut kitsamates oludes läbi ajama, siis saad netist perepaketti otsides katsetada ka nii, et paned otsingukriteeriumitesse kirja vaid ühe lapse (kui sul on kaks ja rohkem last) või mitte ühtegi last (kui sul on üks laps). Seejärel tuleb aga kindlasti küsida spaast, kas saad (lisatasu eest) ühe lapse voodi veel samasse tuppa mahutada ja/või kõige väiksema hoopis kaissu võtta. Märkides spaapakette otsides kriteeriumites kohe ära kaks või enam last, võid saada vaid kalli hinnaga pakkumisi, mis sisaldavad kahte-kolme suurt tuba. Loomulikult on see vägagi mõnus variant juhul, kui ema-isa tahavad pärast laste magamaminekut veel ise kauem üleval olla ja puhkusest viimast võtta klaasikest veini nautides.

Veel üks säästuvariant on võtta spaaga samas linnas apartment booking.com või airbnb.com, teha spaas mõnetunnine olemine, edasi aga tutvuda ümbrusega ning teha süüa ja magada korteris.

Mõnda lähemasse kohta võib teha ka päevase spaakülastuse. Tuleb palju soodsam kui koos ööbimisega, aga saate ikkagi vaheldust. Võimalusi veeta spaapuhkust on palju!

Loe lähemalt, millistes spaades ja miks on mõnus just väikelastega -ajakirjast Meie Lapse Tervis

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid