Jaga:     
Blogid

SUUR BEEBISOOV: "Kas me tuleks kolme lapse ja kolme loomaga hetkel toime?"

Mõned kuud tagasi kirjutasin ma, et kahe lapsega on päris raske hakkama saada. Tänaseks on juba natuke lihtsam.

Mida vanemaks lapsed saavad, seda paremini nad mõistavad seda, mis nende ümber toimub. Selle üle on mul väga hea meel kuna saan ka vahepeal natuke omi toimetusi teha. Näiteks koristada või süüa teha või kasvõi niisama rahulikult diivani peal lebotada ja puhata.

Eks see toimetamine on ikka natuke raskendatud kuna Chris tahab ikka väga palju tähelepanu ja jälgimist saada. Ta on ju mul väike mägironija, mis tähendab seda, et teda tuleb koguaeg jälgida. Ta veel ei taju väga seda, et kui ta näiteks aknalaua peal ronib siis sealt võib alla kukkudes väga haiget saada. Või näiteks kui mul ahi töötab siis on vaja tal ahju puutuda kuna seal sees on valgus.

Sellised pisikesed asjad on millel tuleb silma peal hoida. Õnneks on mul Ene-Liis kes on suureks abiks venna jälgimisel, kui mul näiteks vaja natuke toimetada. Ja mingil imelikul kombel kuulab Christofer Liisut.

Ausalt öeldes mida vanemaks Christofer saab, seda suurem beebi soov meil härraga tuleb. Me oleme juba mitu kuud mõelnud selle peale, et võiks ju ühe beebi veel valmis meisterdada, aga samas kui mõtlema hakata, siis praegu on ikka väga vale aeg selleks. Me ei taha üürikorterisse rohkem lapsi ja Chris on veel nii pisike. Nii me siis olemegi lükanud uue beebi saamise kuskile kaugesse tulevikku.

Samas me mõlemad nii väga tahaks uut beebit. Aga me lihtsalt ei tuleks kolme lapse ja kolme loomaga hetkel toime.

Teisi blogipostitusi saad lugeda Kadi-Liisi blogist SIIT

Loe ka neid lugusid