Jaga:     
Uudised

Ines Karu-Salo: „Oli tunne, et miks ma ei karda, võiksin ju ka karta...“

“Ta sündis suve kõige kuumemal ja samas õhtuks kõige tormisemaks muutunud päeval,” meenutab Ines Karu-Salo (32) Isabeli sündi. Ta räägib oma elu võimsaimast tundest ja pereelust ajakirjas Pere ja Kodu.

Ines on saanud kasvatuse oma ema Kaialt, kes on rõhutanud eluterve ja jätkusuutliku peremudeli olulisust. “Perekond, kus mees ja naine täiendavad teineteist ja on koos eksisteerides õnnelikumad ja produktiivsemad kui üksi. Kus vanemad toetavad rahaga lapsi nende õpingute lõpuni. Täiskasvanuna ja kodust lahkudes peavad lapsed iseseisvalt hakkama saama,” kirjeldab Ines pere kasvatuspõhimõtteid.

Ines isegi kergelt solvub, kui pärin, kas miljonärist isa ka teda toetab: “Olen kingituste eest tänulik, kuid nende vastuvõtmine on mulle alati ebamugav. Meie kolmeliikmeline pere majandab end ise.” Inese isa lastesse sisendatud tarkusetera on see, et tee tööd pühendunult, siis tuleb ka edu. Inese ja Martini elu on seni kulgenud üksteist tundma õppides.

“Mind valdas kirjeldamatu õnn! Väga uhke tunne ning järsku tekkis tahtmine kõike tütre heaks teha,” ütleb isa Martin Salo (32), pulbitsedes lapse sünnil kogetud emotsioonidest. Tema olekust kiirgab, et see hetk lennutas mehe seitsmendasse taevasse. Minestamisest oli asi kaugel, mees tegutses kolmel rindel. Esiteks aitas ta naist sünnitusaegsete lõdvestumiste ajal, siis toetas ämmaemandat lapse hingama saamisel ning vahepeal jõudis veel haiglapalatis katki läinud kardinapuu ära parandada.

Beebiga kodus olla Inesele meeldib. Ta lausa särab ja pakatab õnnest.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid