Jaga:     
Uudised

Saara Kadak: „Märt küsis minult hiljuti, kas mul on mingeid unistusi. Üks on!“

"Märt ärkas öösel selle peale, et katsusin läbi une ta rinnaesist. “Mis teed?” küsis ta hämmeldunult. “Kus lutt on..? Aa, leidsin." Ei, see polnud halenaljakas katse alustada teate-küll-mida," kirjutab Saara Kadak Pere ja Kodu novembrinumbri kolumnis.

Ja mingit lutti polnud ka kuskil. Ilmselgelt olin omadega lihtsalt sooda. Ehk siis lugu sellest, kuidas üritasime beebit unekoolitada, aga põrusime täiega. Märt küsis minult hiljuti, kas mul on mingeid unistusi. Üks on – magada vähemalt kaheksa tundi jutti! Olgu, isegi viis tundi jutti oleks super! Uh, see tundub nii magus ja hea, kuid ilmselt ei täitu veel niipea.

Kuna magamatusest on nii kerge tulema kõiksugu väikesi lahkhelisid ja üldse on pidevalt zombi tunne, siis otsustasime, et see jant peab lõppema! Lugesime raamatut “Päästke meie uni”, pärast mida tekkis nii hea ja lootustandev tunne. Et kindlasti see töötab ja varsti magame, nagu homset ei oleks.

Nii me siis mässame ja otsime parimat lahendust. Kord kõik koos ühes voodis. Kord beebi oma voodis ja meie omas. Siis mees põrandal madratsil ja naised suures voodis. Siis beebi põrandal madratsil, et saaksin käia tissi andmas ja et oleks ruumi. Siis mina beebiga madratsil ja mees suures voodis. Siis mees teises toas madratsil ja meie suures voodis. 

Ja mis oli tulemus?

Loe, millest värskes numbris veel juttu on SIIT

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid