Jaga:     
Uudised

Mihkel Raud: „Üks päev lastega ja mul oli selge, et edaspidi tuleb meil abikaasaga see pull kahe peale ära jagada.“

"Naine peab saama lastest eemal olla. Ei ole olemas raha, mille teenimise ettekäändel mees maailma raskeima töö naise õlgadele tohiks jätta," kirjutab Mihkel Raud Pere ja Kodu novembrinumbris.

Üldiselt on lapsed meie peres ema vastutusala ja karta on, et meie pere on ses suhtes pigem reegel kui erand. Aga siis see juhtus. Emme pidi terve päeva kodust eemal olema, midagi polnud teha. Ja nii ma siis lastega kolmekesi jäin! Terveks päevaks, vähimagi võimaluseta jalad selga võtta ning plagama panna.

Röökivate laste talumine on töö. Mis sest, et aeg-ajalt on lapsed tõepoolest täitsa armsad, isegi väga armsad. Kunagi saab see töö otsa, ühel hetkel lähevad nad oma teed ja kui see hetk kätte jõuab, on sul isegi kahju. Täna saab mul kahju olla aga ainult oma naisest. Üks päev lastega ja mul on selge, et edaspidi tuleb meil abikaasaga see pull kahe peale ära jagada, vastasel juhul lõpetame mõlemad Türisalu pangal.

Tee oma naisele (ja iseendale teene) ning anna talle vähemalt üks vaba päev nädalas! Veel parem, anna kolm. Las tegeleb muude asjadega. Las istub kasvõi terve päeva pargis ja vaatab varblasi. Tal on seda vaja. Sinul on seda vaja. Usu mind. 

Loe, millest värskes numbris veel juttu on SIIT

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid